lindsay lohan
1. mean girls filminin 1986 dogumlu oldukca guzel basrol oyuncusudur yalniz biras kasarimsi tutum sergilemektedir gelecegi parlaktir.
2. freaky fridayin çıtırı, 2004 mtv movie awards un host u, genç oyuncu. freaky fridayle sempati kazanmıştır.
3. gögüsleri orjinal olup operasyon yüzü görmemistir.****
4. freaky friday ve mean girlsle yakaladığı başarının ardından oyunculuktan şarkıcılığa atlamıştır bu güzel hatun .. rumors adlı süper şarkıya bir de güzel klip çekmiştir ne diyelim hayırlı olsun ..
5. küçüklüğünden beri dans eden, reklam filmlerinde rol alan, confessions of a teenage drama queen,*, mean girls tarzı filmlerde başrol oynayan, kızıl, çilli, gri-mavi gözlü, dünyalar tatlısı hatun. sesi de ayrıca güzel, filmlerinin soundtrack'inde de hem gitar çalmış hem şarkı söylemiştir.
6. mean girls (2004) .... cady heron
confessions of a teenage drama queen (2004) .... mary elizabeth cep/lola
freaky friday (2003) anna coleman
7. bilmemkac senedir that 70s show'daki fez rolunu oynayan sahis ile birlikteymis bunu da bugun ogrendim.
****
8. zamanında varolan silikonlarını aldırdığından şimdilik doğaldır göğüsleri. gerçek kızıldır o ayrı.
9. ezeli rakibi * hillary duff'tan daha güzel olan hatta çok daha güzel olan yaşından daha büyük gösteren * şarkıcı/oyuncu
10. gazetede bir inat ugruna bruce willis ile birlite oldugunu okudugum oyuncu
11. 20 kilo verip , o caanım saçlarını sarıya boyatıp : 'simdi kendimi muthis hissediyorum' gibi bir cümle kurabilen * artık 'acinasi' insacağızdır. * * * * * *....
12. http://www.originalred.cjb.net/ adresinde kendisi hakkında imza kampanyası yapılan hatun kişisi, saç rengini değiştirsin isterlermiş
13. http://www.alcanthang.com/poker/lindsay_lohan001.jpg adresinde hiçde 86 doğumlu biriymiş gibi durmayan kişi. yaşlanıyoruz gibi.
14. backstreet boys grubundan nick'in kardeşi aynı anda ikisiyle de çıkınca,can ciğer dostu hillary duff ile bir anda forever enemies olmuş,bence hillary'e bin basar güzellikte ve yetenekte olan,ama nedenini anlamadığım bir biçimde bulumia ve gereksiz saç değişimleri ile kendini rezil etme çabasındaki,herşeye rağmen güzel insan.
15. ilk olarak mean girls'de izlediğim, anoreksik olup redheadliğini yitirmeden önce çok şirin bulduğum, gözleri çok güzel olan insan.
16. ahlaksızlık konusunda tüm sanat camiasına tur üstüne tur bindiren,kokain bağımlısı 19'luk fıstık.
17. oscarlık bobby filminde oynayan hillary duff gibi disney channeldan çıkma aktris.
18. bugün* doğum günü olan çilli taş bebek. büyülü bir gülümsemesi var bu hatunun.. silikonmuş, lensmiş.. yakışmış işte.
***
19. (bkz: rumors)
Alakalı olabilir!
- lindon
- lindsay crouse
- linda hamilton
- linda evans
- linda blair

nedir.Net