magic bullet
8. hem gerekli hem gereksiz alet. Öncelikle bu aletle verilen meyve sıkacağı kiti hiç bir işe yaramamaktadır.sadece portakal sıkılabiliyor oda yarısını bok etmek suretiyle.

ve ağır işlerin adamı değil. avrupalı ne anlar ağır yükten . bu alete tıkayım havucu parçalasın derseniz biraz zorlanırsınız zira arada büyük parçacıklar kalmadıktadır.

gelelim iyi yönlerine;

canı sıkıldıkça bişiler içen biri iseniz mükemmel ;

al nescafeyi doldur sütü doldur buzu vır vır vır ve bol köpüklü buz gibi nescafe.

ayran , milkshake ve aklınıza gelen her türlü kokteyl zart zurt ve çok pratik bekar işi . Çıptığımız şeyin üstüne kapağı geçiriyoruz içiyoruz bıcağı da çalkaladın mı tertemiz.

her türlü meze sos yapımı içinde oldukça uygun.

sonuç olarak ; ne için kullanacağınıza karar verip aldığınızda gayet güzel bir ürün olabilir

ama gene de almasanız daha iyi olur. **

(bkz: asseenontv)


7. hipnotize edici bir reklami var; boyle onu cirpiyor bunu karistiriyor, camasir makinesini izlemek gibi... diyaloglar da ayrica eglenceli. misal: simdi bunlar, sebze yemek lazim oldugundan ama sebzeyi ne arada yiyeceklerini bilemediklerinden bahsediyorlar. 5 yasindayiz ya, nefret ediyoruz sebzeden... neyse, magic bullet'iyla cok mutlu olan satici kadin da alete suyunu cikarmak uzere bir ton meyve atiyor, ustune de:

- vee, bir parca da brokoli ekliyorum.
- brokoli mi??
- aaa..
- brokoliyi ben bile sevmem!

halbuki guzel bir sebzemizdir brokoli, niye boyle patlamistir bu kisi bilemiyoruz.
6. worms armageddon'dan sonra worms dünyasına katılan güzide silahlardandır. verilen hedefi vuramaması neredeyse imkansızdır. hedefini bulmak ve yok etmek için türlü manevralar yapabilen mermi, artık "güdümlü" kavramını aşmış, hedef takibine yepyeni bir boyut kazandırmıştır.
5. otomatikportakal adlı sözlük sitesinin kurucusudur.
4. bildiğin mutfak robotunun şekil değiştirmiş hali. sadece daha küçük. daha az teferruatlı.
3. "10 saniyede" diye başlayan reklamların sebebi.. aleti tanıtan insanın gerek duyduğu tüm edevatlar hazırda, her istediği 10 saniyede önünde.. gerçekten de sipariş edilesi gereken bir buluş, gerekli bir mutfak aparatı.. yalnız yaşayanlar için ideal..

*
2. worms world party'de rakibe oldukça fazla zarar veren, güdümlü ve homing pigeon gibi saçma sapan yerlerde patlamayan güzide silah.
1. şu sıralar kanallarda* bütün gün tanıtılan muhteşem, sevgi dolu ürün. nedense reklamı diziymiş gibi izleniyor. hatta insanlar* diyalogları ezberliyor. eminim ki herkes evine bir tane almak istiyordur. çünkü izlerken bile mutlu oluyorsunuz. sanki aleti alınca mutfağınız da dolacakmış gibi. yemekleri de yapan birini verecekler, hatta bulaşıkları da yıkayacaklar sanki.

işte halkın bir tanesi olan bu ürün aslında bildiğimiz bir blender işlevi görüyor. kesiyor, çırpıyor falan. mikrodalgaya da verebiliyorsunuz üstüne. bir de böyle kolay yıkanabilir bir dolu şey veriyorlar yanında. fiyatı da 129 ytl. her eve lazım kardeşim*...

- magic bullet reklamını gördün mü?
- ay görmez olur muyum sipariş bile verdim. yoksa sen...?
- ben iki tane sipariş ettim canım. bir bana, bir de kızıma...
- ne mutluyuz di mi artık?!?
- evet ya çok şükür bugünleri de görebildik.
Alakalı olabilir!
- magic life
- magic bant
- magic_life
- magic pie
- magic box

nedir.Net