marilyn manson »
1. adını marilyn monroe`dan soyadını seri katil charles manson`dan alan bisexuel, iğrenç, manyak ama bir o kadar yaratıcı ve sanatçı kişilik olan marilyn manson ın kendi adını taşıyan industrial rock yapan grubu. bush tarafından amerikada konser vermesi yasaklanmış olup bir çok anne baba tarafından da sevilmez. kendini daha iyi tatmin etmek için alt kaburgalarını aldırmış olan mm, ve grubu ne kadar da iğrenç olsalar o kadar da iyi müzik yaparlar. özellikle sweet dreams ve tainted love coverlarıyla bilinirler. mechanical animals kanımca en iyi albümleridir
2. gercekten cok korkunc bir imaja sahip adam.(bkz: the nobodies) (bkz: sweet dreams)
3. bu arkadasimiza muzikten kazandigi paralar yetmemistir suluboyayla resimlerinide satmaktadir iclerinde nekadar basarili olanlari olsada 50.000$ werilcek bir taraflari yoktur..(en ucuz resmi 1.500.000$ di benim gordugum o da defter kagidi ustune bir calisma..)
4. kendi kendine oral seks yapabilmek için kaburgalarını aldıran adam...
5. “bir sürü talk show seyrederim ve kadın hollywood yıldızlarıyla seri katilleri aynı potada eritmeleri, her şeyi sansasyonel haber düzeyine indirgemeleri beni çok şaşırtır” demiş. ne zaman magazin sayfasının hemen yanındaki karakol haberleri sayfasını görsem ne kadar garip bir kominasyon diye düşünür kendisini hatırlarım.
6. çok kötü bir sese sahip insanımsı,bilgisayar yardımı olmasaydı ne yapacaktı acep
7. bu sahsiyet ile gecenlerde yaptigim roportajda bana turkiyede cok taninmamaktan sikayetciydi. sokaktaki insan beni tanimiyor dedi bana.
8. daha önce tutucu insanlarca şiddetin öncüsü olarak görülmüş, konserleri fln sırf bu yüzden iptal edilmiş..ama bunları çoktan aşmış bi adam..bu kadar çok hayranının olması şaşılası değil..
9. (bkz: manson666)
10. birilerini daha çok para kazanmak için yarattığı marjinal populer kültürün bir gereksiz öğesi.
11. "antichrist superstar" adlı parçasında yukarıdaki iddia ya bir bakıma yanıt vermiş kişi, şu şekilde:

you built me up with your wishing hell
i didn't have to sell you
you threw your money in the pissing well
you do just what they tell you

trent reznor ile birlikte starfuckers isimli nin parçasının klibinde kendi albümlerini klozete atmaları da cabasıdır.
ve daha bir çok örnekle bir bakıma şunu der kendisi:
"i am your shit.
you should be ashamed of what you have eaten." (bkz: rock'n roll nigger)

kısacası kensisine söylenecek her şeyi zaten fazlasıyla söylemiş, çok kolayca anlaşılabilir bir kişiliğe ve bazı ideolojilere sahip bir insandır.
12. (bkz: öcü)
13. (bkz: david lynch)'in psikopat filmi (bkz: lost highway)'de 1-2 dakkalık rol almış,"sweet dreams" ve "tainted love" coverlarını beğendiğim %90 yaratık - %10 insan karışımı şahsiyet.
14. (bkz: insan denemeyecek iki ayaklılar)
(bkz: ruh hastaları)
(bkz: ruh hastalığı)
(bkz: ruh hastasına hayran olan insan modeli)
15. bu başlık sayesinde tahmin ettiğimden daha çok seveni bulunduğunu gördüğüm müzik insanı. mtv'deki celebrity deathmatch'lerin birinde yaptığı müziğin türü olarak "gothic industrial rock'n roll" denmişti, eh çok da yanlış sayılmaz hani.

tip olarak çok itici olmasına rağmen şarkıları sevilesi biridir.
16. kendisi manyak piskopat ruh hastası olup, tüm bunları da kullanarak sanatını güzelleştirmeyi başarmış, takdir teşekkür ve hatta takdis ettiğim, insanların kendisinden nefret etmesini isteyen, kendi orjinal albümlerini alanlara, "i knew ı could turn you on, i wish i could just turn you off" diyen sesini iyi kullanan, alsan alınmaz atsan atılmaz adamın tekidir, konserde incil parçalamış, amerikan bayrağı yakmıştır, makyajsız ezik bi tipi vardır buna rağmen bi sevgilisi vardır ki görseniz ağzınız sulanır.
17. boyu 1.90 civarindaki dev adam. 8 yasindayken tecavuze ugramistir, dindar gecinen ama aslinda her gun dayak yiyen bir anneyle suslenmis bir ailenin cocugudur. asil adi brain'dir. annesi ve babasiyla yapilan roportajlari okudugum kadariyla ikisi de kirmis insanlardir. oglak burcudur. nedense severim kendisini*
18. tainted love klibinde oynayan kiz cok guzeldir. 100 kiz filminde de oynamistir.
19. geçtiğimiz günlerde porno yıldızı sevgilisine dizlerinin üzerine çökerek kendisinden beklenmeyecek şekilde klasik ve ormantik bir şekilde evlenme teklifi eden, sweet dreams coverını çook beğendiğim, sulu boya resimlerini çok başarılı bulduğum ilginç şahsiyet.. ananemin gördüğünde 'tööbe estağfurullah, eşşedenna...' şeklinde tepki verdiği güzel insan..
20. sweet dreams i yavşak bi şarkı olmaktan kurtarıp bi klasik yapan adam
21. resmini görmek için http://www.mtv.com/shared/media/news/images/m/Manson,_Marilyn/sq-fireeyes-inter.jpg
22. insanliktan cikmis yaratik.....
23. sevilesi, şirin insan. gördüğüm zaman yanaklarını sıkası, saçlarını karıştırasım geliyor.
24. the nobodies i ve sweet dreamsın cover ini hic bir seye degişmem derim kendisi satanist olduğunu acıklamıstır,hatta ve hatta anton lavey kendisini satanist kilisesinin basrahibide secmistir yok o satanist değil diyenlere duyurulur,duyduğum kadarı ile bir o kadarda nazikmiş,**
25. şeytanın insan suretine girmiş hali,ama yapıtları iyidir...
»
Alakalı olabilir!
- marily manson
- marilyn monroe
- marilyn manson spooky kids
- marit rullmann
- marilyn manson tukiye subesi

nedir.Net