marlboro »
52. marlboro, philip morris tarafından yaratılan bir sigara markasıdır (bkz: http://home.honolulu.hawaii.edu/~pine/Book2/marlboro.jpg)
51. zehir zıkkım
50. ilk basta marifetmiş gibi alınan daha sonra baska markaya donmesi zor olan türk tütününden imal olan ve icinde bambaska maddeler bulunduran zehir adı.cogu insanın " nerden basladım bu marlboro sigarsına" dedigi ve genelde endüstri meslek lisesindekinleri alamadıgı sigardır.
49. 3 farklı seçenekte bize sigara içme zevki yaşatan ve 3 ayrı pakette tercih yapmamızı sağlayan hatta ve hatta yakında doritos gibi marlboro pop - marlboro rock isimli sigaralar çıkarmasını beklediğim philip morris sigarası.

3 farklı zevk;
classic *
light *
intense * *

3 farklı paket;
intense
special
soft ***
48. zifir:10mg
nikotin:0,8mg
karbonmonoksit:10mg
47. insana sigara budur dedirten zararlı zıkkım.insan içmemek ister ama elinden bırakamaz.
46. iflasa sürüklenirken philip morris adlı şahsın toplayabildiği kadar boş marlboro paketlerini bir gece helikopterle şehrin tüm sokaklarına atarak insanlarda "bu sigarayı da herkes kullanıyormuş" izlenimi yaratarak iflasın eşiğinden kurtulmuş sigara markası.
45. artan sigara fiyatlarından dolaya malboro ya olan talep artmıştır,biraz daha fazla para veririm daha kaliteli sigara içerim mantıgı hakimdir,kanımca piyasa da en kaliteli sigaradır.
44. (bkz: mehmet ali alabora) *
43. -bi marlboro verirmisin?
+..*
-kısa olsun
+...*
-light olsun
+ebenin ...*
42. türkiyede satılan versiyonunda kalitesiz amerkan tütünü kullanılıyor. türkiyede üretilen kaliteli tütün ise amerika pazarında tüketiciye sunuluyor.
41. an itibariyle kısası 3,90 ytl olan içilesi sigara.
40. philip morris in ürettiği sigara.
39. fiyatına rağmen hala içilen sigara.ayrıca en ağır sigaralardandır.diğer bir deyişle cowboy killers
38. #861350
37. fiyatı an itibariyle 4,10 ytl olmuştur.
36. (bkz: mastika)
(bkz: sigarası malbora)
35. (bkz: kısa marlboro soft)
34. gereksiz bilgiler:
*ismini, zamanın başkanı winston churchill'in sıklıkla ziyaret ettiği marlborough kontundan almıştır.
*1902'de en eski kadın sigaralarından biriymiş marlboro, dudak konulan yer kırmızıymış, ruj izi kalmasın diye.
*fabrika new york'a taşınınca hala kadın sigarası öncüsü olarak reklamlar yapmaya devam etmiş, reklam sloganlarından biri şöyleymiş: "has smoking any more to do with a woman's morals than has the colour of her hair?"
*1954'te marlboro men sloganıyla satışlarını yükseltmişler, 1963'te önce dövmeli denizci ve atletleri marlboro man olarak kullanmışlar en sonda da kovboyları, ne zaman kovboy kullansalar reklamda satışların arttığını farketmişler.
*1971'de tv'de sigara rklamları yasaklanmış, yine de 1972'de en çok satan sigara olmuşlar, bu zamana kadar da böyle devam etmiş.
gerekli bilgi:
*1992'de reklamlarda oynayan marlboro adamlarından biri wayne mclaren ve 1995'te de david mclean akciğer kanserinden ölmüş ve yetkililer üzgün olduklarını söyleyeyip başka yorum yapmamışlar.
33. içenin kendini bi bok zannettiği sıgara
32. üzerinde çok gizli yerlerde bir adet 76 bir adet de 373 bulunur.iç içe 6 tane halka çıkarana philip morrisin hisse vereceği de söylenmektedir.ayrıca pendik kadıköy minibüs şoförlerinin olmassa olmazlarındandır.
31. genelde "malbora" seklinde okunan sigara markası.
30. yurtdisindan gelen babanin cocuklarina hediye olarak getirdigi bir cesit zehir.***
29. imajı sert, erkeksi, güçlü olarak şekillenen başarılı marka.
28. türkiyedeki üretimi sabancılar tarafından yapılan sigara..
(bkz: philip morris sa)
»
Alakalı olabilir!
- marlboro man
- marlboro soft
- marlboro 100s
- marlboro medium
- marlboro lights

nedir.Net