mercedes o403
10. türkiyede üretilip dunyaya pazarlanmış olan mercedes otobusüdür çıktığı ilk günlerde tasarımıyla herkesi etkilemeyi başarmış ve mercedesin otobuslerdeki çizgisine yön vermiş araçtır.
9. mercedes benz'in, 12 seneden uzun süre üreterek, büyük bir ticari başarı yakaladığı, düşük sınıf şehirlerarası otobüs modeli. İri bagajı, heybetli yapısı ve sorunsuzluğu ile türk otobüsçüsünün dostu olmuştur. ancak yüksek ağırlık merkezi, aracın güvenliğine gölge düşürürken, tüm koltuklarda emniyet kemeri olmaması, kaza yapan otobüslerde, türk halkının civcivler gibi uçuşmasına sebep olmuştur. yerini yeni mercedes tourismo 'ya bırakmıştır.
8. içinde televizyon olan otobüs. çok süper, deli bi' şey.
7. bir de o403 görünümlü o304ler vardır.
(bkz: mercedes o304)
6. klimaları bozuk olan ışığı bile yanmayıp bi kitabı okutmayan,dellerinden otobüs...
5. ooooooo 403 gibi bir reklami vardi bir zamanlar
4. ülkemizde üretilen bu model araçlar normalden çok daha kalitesiz ve güvensizdir. türkiye de orta halli otobüs firmalarının çokca kullandığı araçlardır. firmalar daha fazla kazanmak amacıyla diz mesafelerini küçültüp ekstra koltuk eklemektedirler. bunun sonucu olarak zaten rahatsız olan standart otobüs işkence aleti misali bir şey olmaktadır.
3. mercedes'in en bi revaçta olan otobüs modeli. aslında o kadar da süper bir otobüs değildir, ama mercedes markası ve başarılı reklam kampanyası sayesinde türkiye'de en çok kullanılan otobüs oluvermiştir.
cep telefonundan etkilenir, ön koltukları kesinlikle rahat değildir, ön koltuklarında ayak uzatacak yeri olmayan otobüs modelidir. mitsubishi'nin prenses'ten sonra çıkardığı modelleri bunlardan çok daha güzel, üstelik cep telefonundan da etkilenmiyorlar.
2. insanın bir taraflarına kramplar sokan otobüs. rezil rüsva mercedes modeli.
1. rahat olmayan otobüs. 304'ler veya v8'ler çok daha konforludur. 403 sadece bir nebze daha iyidir yokuşlarda. man daha sevilesi otobüsler yapmakta
Alakalı olabilir!
- mercedes o404
- mercedes o345
- mercedes o304
- mercedes o345k
- mercedes

nedir.Net