metal gear solid
1. oyun dünyasının kral karakterini içeren şahane oyun ''snake''
konamİ saolsun demek lazım
2. oyunaların şahı,gizlilik üzerine sıkılmadan oynanabilecek 1-2 playstation1 * * oyunundan "1" olanı.
3. fazlasıyla entrika içeren bir oyun. *müzikleri çok çok iyidir.
4. muazzam bir konusu olan, hayatımda oynadığım belkide en iyi oyun. konu oyunun sonunda öyle yerlere gidiyor ki (hemde hiç saçmalamadan) ağzınız açık kalıyor, heyecanın hiç düşmemesi ve adamımız snake'in müthiş karizması da cabası.
5. kahramanının* epey bir hayatı etkilediğini gözlemlediğim, dün oynayan kardeşim ve arkadaşının "ya bu snake duygusal adam şimdi, tutar hatuna aşık olur falan" diye yorumlar yapmasından ve yazar arkadaşlardan bazılarının yürüyüşünü taklit dahi etmelerinden tekrar buna emin olduğum, oynamasam bile oynayanlarını izlediğim oyun*****
6. soguk savas yillarinda olmus olaylarin kurgusunun degistirilerek aktirildigi oyundur
oyun sonunda yazar
1970 de soyle oldu
1972 de boyle oldu

agziniz acik izlersiniz.
7. müziklerine hayran olduğum oyun. hele o en sonda çalan the best is yet to come adlı şarkı. oynanması kesinlikle tavsiye edilen zevkli bir oyun.
8. dünyanın en karizma kahramanı snake'i barındıran,bol entrika içeren,müziklerini the rock(sean connery,nicholas cage)'in müziğini yapan kişinin yaptığı,görselliği dudak uçuklatan, taktik/aksiyon oyunu.
9. ilk kez 1999 yılında tanıştığım ve o andan itibaren hayatımda çok önemli bir yere sahip olan oyun serisi. inanılmaz bir senaryo süper karizma kahramanlar ananı s.kiym dedirten sonlar ve tabii ki solid snake. dünya çapında o denli popüler bir oyundur ki oyunun yaratıcısı hideo kojima geçen hafta mgs 4 hakkında bir basın toplantısı yapmış ve bu japonya'da geçen haftanın olayı olmuştur. sadece bu oyun için ps2 aldım ve ps3ü de almayı düşünüyorum.her oyun sevenin yaşaması gereken bir serüvendir metal gear solid.
10. pembe dizi gibi oyundur. soğuk savaştan tutun her türlü şeyle bir ilgisi olur fox'ların. solid snake'in babası vardır snake eater'da çıkar yok kardeşi liquid snake vardır. yok bunlar esas snake'İn genlerinden yapılmıştır. fazla karmaşık hikayesi olduğu için kafa yorar. kamera açıları iyi değildir. tüm bunların yanında zor çok zor bir oyundur. genellikle benim gibi bu oyunu oynamayı beceremeyenler splinter cell'e yönelir ki o çok daha zevkli , az entrikalı, orta kolaylıkta bir oyundur.
11. playstation 1 ve 2'de oynanabilecek en iyi oyunlardan biridir. oyunun zorluğu yıldırıcıdır ancak eski toprakların kolay kolay bırakamayacağı bir oyundur. telsiz konuşmaları oyuna çok şey katar. oyunu bitirdiğinizde gönül rahatlığıyla oh dersiniz.
12. bir hideo kojima oyunu *
13. çoğu oyun yazarına göre gelmiş geçmiş en iyi oyundur. inanılmaz ustalıkla yazılmış senaryonun son derece hareketli demolarla süslendiği ve 1 dakikası bile boş geçmeyen ps1 oyunu. yaratıcısı hideo kojima bu oyunla 200 milyon dolar kadar kazanmıştır. oyun üzerinde 3000 e yakın kişi çalışmış ve 2 yılda tamamlanmıştır. ayrıca enfes bir soundtrack e sahiptir. oynamadan bu dünyaya veda etmemeli
Alakalı olabilir!
- metal gear solid 4
- metal gear solid 3
- metal gear solid 2
- metal gear
- metaloid

nedir.Net