nedir net anormalce karsilama komitesi »
1. kurucusu,başkanı,amelesi,sekreteri,tek üyesi olduğum,yeni yazarları karşılama konusunda değişik bir tarz benimsemiş olan hödük komite.
(bkz: gereksiz komiteler)
(bkz: gereksiz başlıklar)
(bkz: gereksiz insanlar)
(bkz: gereksiz dünya)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: nerde bu karşılama komitesi)
(bkz: temiz toplum)
(bkz: nerde bu karşılama komitesi)
2. (bkz: karşılamanın her türlüsü makbuldür)
3. küfürle karşılayabilen komite. dikkatli olun, yanlış yapmayın
4. asla küfürle karşılamamış,karşılamayacak olan terbiyeli komite.
5. (bkz: anormal)
6. (bkz: midas)
(bkz: allah yaratti demem)
7. slothics'in an itibariyle murahhas azası olarak göreve başladığı,"üye sayısını ikiye çıkarmış" bir komitedir.
8. beni agent smith olarak lanse eden * ve tarzini pek sevdigim bir komite. girdigi karsilama entrylerinde nedir net yönetimini film karakterleri ile tanitmasi da ayri bir güzellik olmus, simdilik cok basarili, devamini diliyoruz.

özel istek *:*
9. (#163041) artık bir admin'den referansı olan ve dolayısıyla gözünü daha bir kendine güvenerekten geleceğe diken komite. * *
10. an itibariyle maslahatgüzar olarak acharad'ı transfer etmiş olan komite.
11. başkandan onay alınmadıkça * kimseyi üye olarak kabul etmeyecek olan **** komite. zira bu komitenin koruması gereken bir tarzı* ve karizması * vardır.
12. murahhas azası olarak çok seslilikten ve katılımcılıktan yana olduğum komite. komitemizi benimseyip yeni arkadaşları karşılamak isteyenlere benim kapım açık ama apoptosis'in tarzı ve ilkeleri var.* bu yüzden komitemize katılmak isteyenler kendisine başvursunlar.
13. an itibari ile misszoro'yu taşıdığı nitelikleri ve sahip olduğu yetenekler dolayısıyla * böğrüne basmış olan komitedir. ***
14. 'nihayet beni de karşıladılar yaşasın' *diye kendi kendime sevinmeme neden olan,öpülesi,sevilesi,mıncıklanası *,yaratıcılık harikası komite...*
15. an itibari ile kendini sozlüğe kotusunden butonunun eklenmesi için kamuoyu yaratmaya adamış olan zırva fabrikası komite.
16. kendisini nedir-net'in tek eksiğinin kotusunden butonu olduğuna ikna etmiş ve bu uğurda örgütlenerek saf tutmuş komite.
17. misszorro'nun gidişiyle rakiplerini kan kaybetti diye sevince boğduğu komite. ** *
ancak komitemiz boş durmamış nedir net karsilamama komitesini tüm üyeleriyle birlikte bünyesine dahil etmiştir. bu komitenin seçkin üyelerinden faydalifasulye'yi de ombudsman olarak icra kuruluna almıştır.

komitemiz ayrıca bir nedir net müzesi çalışması başlatmıştır. sözlük için tarihi anlar, anılar, enstantaneler, anekdotlar oluşturan her türlü materyalin bu müzede sergilenmesi ile sözlük kültürünün kurumsallaşması yolunda komitemiz için küçük, sozluk için büyük bir adım atılacaktır.

kataloglama çalışmaları için citizenarkadaştan artık sözlüğümüze mal olmuş olan citizen in dijital fotograf makinesini komitemize iletmesini rica ediyorum.

saygılarımla.
komite murahhas azası.
18. nedir net fahri karsilama komitesini de bünyesine katarak karşılama komiteleri liginde ağır aksak, rahvan ve dört nala şampiyonluğa giden komite.
19. beni hiç bir şekilde selamlamamış komite.eğer selamlamıyorsa bünyesine girmeyi talep etmekteyim. kendimi selamlarım hiç olmazsa.
20. pek çok yazara hoşgeldin demeyi unutmuş, ayıp etmiş komite **
21. icra kurulu üyelerinden misszorro'nun adalet savaşçısı yönüne söz geçiremeyerek terkettiği, başkanı apoptosis'in öss sınavına hazırlandığı için salladığı, zar zor kanca taktığım faydalifasulye'nin ilk gün tüm hevesini almış olmasıyla aslında gündemde tutmak için attığım taklalara karşın tek tüfek tek tabanca giden ve herkesten çok özür dileyen komite. bir gün mutlaka.
22. müjdeler var sözlüğümün dağlarına taşına
vardı benim komitem beşinci icra kurulu azasına.

efendim sizler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak maçistan'ın çöllerinde hapsedildiği kulesinde saçlarındaki bitleri kırmakta olan efsanevi masal prensesini bitlirapunzeli komitemiz adına transfer etmiş bulunmaktayız. kendisi şimdilik karışık pozisyonda sözlüğe dağılan komitemizde bitli şenlik ateşi komutaniyesi stratejik mevkiinde entry koşturacaktır.


bilgilerinize sunarım.
23. sahip olduğu * * muharras azası * nedeniyle biraz fazla adı duyulur olmuş * küçücük bir komiteciktir bu nedir net anormalce karşılama komitesi.
kuruluş amacı nedir net karşılama komitesi, nedir net fahri karşılama komitesi,nedir net karşılamama komitesi gibi başarılı komitelere bir alternatif,rakip olmak değil sıradışı karşılamalarıyla *kullanıcıları birazcık gülümsetmek,düşündürmektir.
başka komitelere bünyesine dahil etmesi söz konusu değildir. ** üye sayısının az,üyelerinin yüksek işlevli olması caizdir.
nedir net anormalce karşılama komitesi tarafından karşılanmadığı için komitemize serzenişte bulunan yazarlara da içten içe şaşırmaktadır bu komite. zira nedir net anormalce karşılama komitesi sadece yeni gelenleri değil gözüne kestirdiği herkesi karşılamaktadır. komitemizce önemli olan karşılanma zamanı değil niteliğidir.
***
24. bu komite kısa pantolonla dolanırken mevcut olup da, nnakk büyümeye başlayınca kabuklarına çekilen benzerleri için:
(ara: karşılama)
(ara: karşılamama)
25. an itibariyle ally kardeşimizin aramıza nedir net anormalce karşılama komitesi halkla ilişkiler müdürü olarak katılmasıyla *üye sayısı 4'e ulaşmış olan komitedir.
»
Alakalı olabilir!
- nedir net anormalce ugurlama komitesi
- nedir net sairane karsilama komitesi
- nedir net karsilama komitesi
- nedir net sacmalama komitesi
- nedir net gokkusagi karsilama komitesi

nedir.Net