nedir net tisortu »
1. eğer olsaydı üzerinde penguen baskılı,arkasında da nedir abi olay? yazan gecelik niyetine giyilebilecek tatlı bir şey olurdu herhalde dedirten kumaş parçası
2. (bkz: nedir net sakızları)
3. eger olsaydı degil yakında şanlıurfa da piyasaya sürülecektir.
4. (bkz: nedir net in tescilli marka olması)
5. yapıldığı zaman haberimizin olmasını istediğim hadise
6. yok mudur aramızda tekstilci, konfeksiyoncu, basmacı, romayözcü? tişörtlerimizi topluca bastırtıp azıcık paralar ödeyelim de, zirvelerde karizma yapalım? şöyle siyah üstüne çaktırmadan nedir.net yazan, güzel tasarımlı tişörtlerimiz olsun. ekip ruhu diyelim, elele verelim... hı?
7. 20 kişinin aynı anda giyip komik bir manzara oluşturmasına neden olabilecek bir tasarım..
8. penguenler zirvesi
9. gerçekten sade ve ucuz olursa onlarca alıp pazarlamasını yapabileceğim tekstil hede si.
10. an itibariyle tekstilcisi ayarlanmış, ancak bir sürü alternatifinden fiyat alınabilecek kampanya.
11. kesinlikle siyah olması gerekir diye düşünüyorum. arkasında beyaz www.nedir.net, önde de 'nedir abi olay?' yazar. isteyenlere penguen de koyarız. pek şeker olcek sankim.
12. bence sadece arkasında daha doğrusu sırt kısmında www.nedir.net veya sadece nedir.net yazması gereken ve siyah olması gereken t-shirt
13. babama sormamın ardından üretim alternatiflerinden biri olabileceğim kampanya. (bkz: junker)
14. (bkz: ulan bu bizim fikrimizdi)
(bkz: çalıntı fikirler)
(bkz: ben mafyayım)
(bkz: bittin sen)
(bkz: yok smiley mimiley)
15. gündeme gelmesiyle ben dahil bazı yazarları gaza getiren şey
16. yapacağımız tek şey, herkesin onay verdiği bir tasarım hazırlamak, yani tasarlayacak birini bulmak ve görevlendirmek..
daha sonra da kaç üye olduğunu hesaplayıp o adette bastırmak. çok pahalı olacağını sanmıyorum. zira adet çok olacak ve tanıdık bulabileceğiz. kuzunun eylemleri bizi durduramaz * hem ona uygun tişört bile yaptırabiliriz *
17. tek renk ve sırtında www.nedir net yazan t-shirt fiyat arastırmasına başlamış bulunmaktayım.
18. arkada bayern munih formasi misali uste turunculu siyahli nedir.net logomuz yazilsin, tisortun rengi siyah olsun. alt tarafa da yazarin nicki yazilsin. tabi nicki "kuzu makatinda marine edilmis mantar soslu perne" ya da "yavru geyik" olanlar icin bir alternatif getirilsin, onlar sokaklarda madara edilmesin. hayir biri gelir "ne makati amuga goduum" diye dalar falan rezil oluruz. on tarafta ise penguenimiz olsun, hatta nazi subayi misali nesillerimiz yazilsin. kral sozlukculer'e ayrimcilik yapilsin onlarin pengueninin kafasinda iddqd'nin zamaninda yaptigi tac olsun. on tarafa forma reklami niyetine www.nedir.net yazdirilsin. sonra bunlari hep beraber giyip zirve yapalim, maymun olalim. hatta ben arkamda palabiyik yazan tisortle ve bu kose halimle ortalikta gezeyim de sozlugun prestijini dagitayim.

heyt be, sabahin korunde ne kadar muhtesem fikirlerim var. super miyim neyim, bilemedim.
19. sevgili math ile dün bu konuyu tartıştık.. ben ona bir fiyat buldum daha bir şey demedi fakat tasarımalra baslamıs bulunmaktayım.. bekleyiniz..
20. birkac versyonu yapılılabilir tshirtlerdir ama bende siyah olmasından yanayım
21. alhana ile konustugumuz uzere tasarim yapacak olan arkadasa oneriler :

-herkesin nicki icin bosluk olsun. ama bosluklar hayvanlar gibi olsun. yani nicki abdurrezzakuzunkavakagacialtindayataryatardauykuyadoyabilmezoglu olan arkadaslarimiz da var, degil mi?
-istek uzerine bir kac degisik versiyonu yapilsin. arabeskci sozluk yazarlarina firfirli,yanar doner modelleri yapilsin, metalcilere siyahlar yapilsin, hiphopculara xxl versiyonlar olsun, country muzik dinleyenlere ise hasir sapka hediyeli olarak satilsin.
22. olayın suyunu çıkarmak
23. yapılırsa kesinlikle satın alacagım t-shirt. siyah olursa ve ön tarafında penguenimiz ve arkasında da sadece nedir net degil bkz verilmiş nedir net yaılırsa örn : (bkz: nedir net)çok daha hoş olacagını düşündügüm şey... *
24. hep birlikte giyilip zirve yapılındığı taktirde bulunduğumuz ortamdaki insanlara makara olmamıza neden olabilecek şey ..
25. penguensiz olsa kanımca daha makbul olacak olan tshirt.
»
Alakalı olabilir!
- nedir net t shirtu
- nedir net t shirt u
- nedirnetist
- nedirnetspor
- nedir net i seviyorum

nedir.Net