okan universitesi
1. okan holding bünyesinde açılan sözde vakıf(bkz: ticarethane)
2. turevleri icin (bkz: abdullah universitesi)(bkz: mehmet universitesi)(bkz: serafettin universitesi)(bkz: bu gider boyle)
3. her parası olan, bir şirket üniversitesi kurarsa böyle üniversite türevlerini görmeye alışacağız halk olarak
4. her parasi olanin okuyabilecegi burslu bolumler haric diger butun bolumlerin "gel sende gel abla" yontemiyle dolduruldugu ticarethane.
5. üniversiteyi kazanamayan oğlu için üniversite açan bir babanın,adına da oğlunun ismini koymasıyla oluşan üniversite.
6. soğanlık sapağından dalarken karşınıza çıkan tabela..
7. böyle giderse bütün vakıf üniversitelerine karşi genel bir önyargı oluşturacak duruma neden olan bir başka üniversite.
8. bir de (bkz: yaşar üniversitesi) var bunun gibi...
(bkz: komik üniversite isimleri)
9. ismi biraz saçma gelsede şu anda gerçekten çok iyi bir eğitim veren üniversite..kesinlikle 1-2 sene içinde çok iyi yerlere gelicek..
10. ismi tam bir pazarlama faciası olan üniversite.
11. kendilerinden mezun olan her öğrencisine kendi bünyelerinde yer alan şirketlerde iş sözü veren üniversite.
12. ismi okan olanların hayli sükse yaptıgı üniversite.

- merhaba benim adım okan, bak gülüm buralaaar hep benim.
-.....
13. kadıköy kampüsü üniversiteye benzemeyen, şu anda bu entryi oranın kütüphanesinden girdiğim, kaç zamandır ne otobüs pasolarını, ne yemek burslarını ne de giriş kartlarını vermeyen vurdumduymaz üniversite daha başlayalı 2 ay oldu ama çoktan olumsuz tarafa düştü bendeki puanları
14. dolandirici holdingin dolandirici universitesi
15. kurucusunun ismi bekir okan'dır.sanılanın aksine adı okan olan birisnin kurduğu üniversite değildir.
16. (bkz: zaga üniversitesi)
17. bilgisayar laboratuvarında sigara içen öğrenciyi uyaran görevliye "ben buraya 7000$ para veriyorum" karşılığını veren, gerçekte çok zeki olduğu halde öss'de cevap anahtarında kaydırma yapan öğrencileri bünyesinde barındıran ve hızla büyüyen vakıf üniversitesi... (bkz: ben bugün bunu gördüm)
18. (bkz: nedir universitesi)
19. (bkz: sadık kırbaş)
20. bu sene yanındaki küçük prens ilköğretim okulunu ** alarak kampusümsel bir oluşum içine girmiş okul...* * *
21. türkiye'de bu kadar az üniversite varken insanların nasıl çıkıp da bu olayla dalga geçtiğini anlayamadığım üniversite.. daha yeni açıldığı için çok toy olabilir, küçük bir alanda başlamış olabilir, ama bu türkiyenin belki de ileride en iyi üniversitesi olamayacağının bir işareti değildir.. köstek yerine destek verilmesi herkesin hayrına olacaktır..
22. * * * mis gibi kadıköyden,allahın bile unuttuğu ama ne gerek varsa akfırata taşınan okul. ulaşım hizmeti hekim tur tarafından kan emici, sinir bozucu ve fazlasıyla aksak olarak verilen okul. öğrencilerinin hiçbirinin okulundan memnun olmadığı okul. öğrencilerinin hergün rektörün yeni ve saçma kararlarını rahmetle andıkları okul. seçmeyin -aklınız varsa (kaybetmeyin)- dediğim okul.
23. öğrenim fiyatlarlarının 2007-2008 yılında vuukuyu bularak 12.900den 15.750 çıkmış okuldur hadi verilebilir bu para fakat bu eğtim seviyesinde ve bu kadar eksik bir okula verilmez(bkz: gelmeyin)
24. insanı hayattan ,insanlara olan güveninden ,inandığı herşeyden ,soğutan akıllı olanların okulu uzatmayıp mezun oldukları ,en son gittiğimde ne bu dediğim 25-30 yaşları arasındaki insan görünümlü yaratıkların bolca bulunduğu ve akla hayale gelmeyen ,yaşına uymayan ,davranışların sergilendiği bazı iyi niyetli hocalara garip tavırların sergilenip hocanın sınıfı terketmesine sebebiyet veren asalak insanların bulunduğu üniversite..
Alakalı olabilir!
- okan universitesi psikoloji gunleri
- okan ucer
- okan ersan
- okan bayulgen in eksi sozluk sevgisi
- okan demiris

nedir.Net