one night stand »
1. "bir gecelik aşk" anlamına gelir taraflar herhangi bir yerde tanışırlar,kaynaşırlar ve o geceyi beraber geçirirler daha sonra da bir birlerini unuturlar,aramazlar sizlere nacizane tavsiyem bu one night stand olayında kesinlikle karşı tarafa aşık olmamanızdır,yoksa çok üzülürsünüz.
2. cartel'in bir evdeki ses şarkısında beyan ettiği gibi 25 pozisyon yaşanabilitesi olan aşkların ingilizcesi.
(bkz: 25 pozisyon)
(bkz: cinsel ilişki pozisyonları)
3. bir adet robert downey jr. filmi . filmde downey aids'e yakalanmış bir eşcinseli oynar. ailesi tarafından kabullenilmiş , fakat çevresine acı veren bir karakterdir. en sonunda kendihayatına kendisi son vermeye karar verir, kararını ailesine açıklar ve o gece için bir parti düzenler.sevdiği herkesi çağırdı partinin bitişinde aşırı dozda ilaç alarak kendini öldürür.
4. (bkz: sevisirim ama sonra tanimam)
5. en makbul olani hic taninmayan ve bir daha da gorulmesi mumkun olmayan bir sahisla yasanmisi olan modern cag hastaligi.
6. kandaki alkol dozajının gittikce yukselmesi sonucunda, alkolsuzken belki yuzune bakılmıcak insanların alkolluyken guzellesmesi*yle baslıycak, eve gidilmesi sevisilmesi ve sabah "sen kimsin yaa" bakıslarıyla insanların birbirine veda etmesiyle sonuclancak olay***
(bkz: one bite stand)
7. yaz aylarının vazgeçilmezi durum
8. alkolun şişede durduğu gibi durmamasıyla gelişen olaylar zincirinin son halkası.
9. tüm koşullar uygunsa tadından yenmeyen hadise.
10. ayrıca enrique iglesiasın bi şarkısı..
11. ilk baslarda pismanlık sendromu yasatan,daha sonraları ise olayın normal bir refleks haline gelmesiyle sonuçlanan metropol yasam tarzı.
12. ankara gölge bara one night stand için gidilir. sonuç one night stand'in literal anlamı olan bütün gece ayakta dikilmektir.
13. bu işlemi gerçekleştirmek için buluşulan mekanlara kanada'da kasap dükkanı denilmektedir.ve de tamamen bir erkek tuzağıdır
14. asagi yukari herkesin basindan gecmis olan duruma gore cok keyifli, duruma gore tiksinti uyandiran ama cok da fazla uzerinde kafa yorulmamasi gereken durum.
15. sarah connor ablamızın bir şarkısı .. klipte kurtlar falan ulumaktadır ..
16. gene bekleriz lafını doğurmayan durum.
17. bi gecelik seks.. *
18. (bkz: tek gecelik aşk)
(bkz: teoman)
(bkz: rüzgar gülü)
19. (bkz: one way ticket)
20. sabah bıyıklı ve ayakları çirkin biriyle uyandığınız zaman kaçılası, tiksinilesi ve uzun süre seks hayatınızı sekteye ugratabilecek durum...
21. (bkz: one night stand up)
22. (bkz: one night man)
23. "erkeklerdeki cinsel arzu kontrolsüzlüğü de devamlı üretilen sperm ve onun boşaltılması isteği sonucu olup bayanların erkeklerde anlayamadıkları duygusuz cinsel istek bundan dolayıdır." *
24. vampirler için (bkz: one bite stand)
yada gündüz gündüz iş yerinde (bkz: one day stand)
25. özellikle tatil yörelerinde yaşanma ihtimali yüksek olan, kişinin alkol durumunun da etkili olduğu ve hoş olup olmaması da kişiye bağlı olan durum.
»
Alakalı olabilir!
- one night man
- one bite stand
- one night is not enough
- one night in bangkok
- one night in paris

nedir.Net