oss 2004 »
41. eleme sorularına bolca yer verdiği için öğrenciye 2005 i düşündüren lanetli sınav.*
40. beni tıpa sokan sınav
39. ergenlik döneminden sonra "insan ruhunu" hastalıklı olarak tanımlanmasına yolaçan sınavlar serisinin en özeli.kim 3 saatte ne yapmış ki insanların hayatlarını 3 saatte yaptıklarıyla yönlendirmek n kadar doğru?.sıkıysa 3 saatte memleketi kurtarın.
38. son on yılın en zor olmasa da en dengesiz sınavı. fen, matematiğe göre gayet kolaydı. ea dalından bakarsak olaya, son 10 yılın en zor sınavı diyebiliriz rahatlıkla. bir çok kişinin hayatını etkilemiş olan sınav.
37. son on yilin en zor sinaviydi dediler. gerçektende oleydi. hala hatirliyorum
36. bekledigimin aksine zor gecen oss kolay bir sinavdir tezini curuten kabus gibi gecen gazisi oldugum sinav.artik yapacak bisey yok onumuze bakiyoruz (bkz: oss 2005)
35. geçen yılların aksine daha da zorlaştığını "sınav esnasında"gördüğümüz seçme sınavıdır ki seçme kısmını aşmış "deli etme"kısmına yerleştmiştir mantık olarak. gitgide öys formatına uyduğunu sorular sayesinde anlatmıştır fakat soruların abukluğundan ve cevapların çelişkisinden biz onları anlayabilmiş miyizdir bilinmez, ya da onlar kendilerini bize anlatabilmiş midir, işte orası muamma..
34. ultra zor matematik ve ultra kolay fenden oluşan sınav. evet çok zordu çünkü sayısal öğrencilerinin %99'u matematikten başladı ve beklemediği sorular karşısında affaladı. (mesela matematiği 35-40 dakikada yapan ve rahatça fulleyen biri olarak matematiğin son sorusunu yaptığımda 65dk.nın geçtiğini ve 7 adet boşumun olduğunu hatırlıyorum. ) ve bu fen bilimleri performansına da yansıdı. ayrıca çoğu öğrenci bu zaman kaybı yüzünden sınavı boşla bitirdi.

ayrıca dersaneden iki sınıf arkadaşımdan biri türkiye'de sayısal 2., diğeri ea ikincisi olmuştur. bu da benim için ayrı bir hadisedir.
33. bu sene zor bir sınav yoktu sadece beklenmedik bir sınav vardı bunun için herkes * şok olduk ve pek birşey yapamadık ama önemli olan sıralama.
32. zor olmasına rağmen kuzenimin 365 - 370 puan arası yaptığını öğrenince (bkz: oha falan oldurtan) sınav.
darısı sözlükdaşlarımıza. *
31. tarihin en zor öss si
30. #300497 türünden söylemleri kanımca yalanlayacak sınav. ne olacak yani, herkesin sınavı kötü geçince üniversiteler "ay wallahi çok kötü netler yapmış çocuklar kontenjanları %80 azaltalım bari" mi diyecek? yahut "ee bizim taban puanımız hedehodo kadardı şimdi kimseyi almayacas işte ooh çatla da patla" mı diyecek?. derece bekleyen arkadaşların dahi 275-280 arası puan beklediği bir sınavda -bir sıralama sınavında- alınacak bir 260 puan geçen senenin 275 puanına (tahminler bu yönde) tekabul edeceği için panik yapmak, "ulan sıçtık, çok fena..hem bende hemaroid de war." gibi serzenişlerde bulunmak oldukça gereksizdir.
29. sözlükteki yeditepelilerin artmasına sebep olacak sınav.
28. bilgi sorularinin fazla olduğu , geometrini cok zor olduğu , matematik sorularinin aglatiigi sinav . giren herkese gecmis olsun dedirten sinav
27. 2004 yılında yapılan öss*
26. "o ne kazık matematik sorularıydı be abi" dedirten sınav *
25. tübitak'ın hazırladığı biyolojisi cografyası ve özellikle de matematiği herkesi dumura ugratan milleti yasa bogan ve ayrıca bi kızın sınava girmemek için çantasını *çöpe atıp kapkaççılar aldı dediği sınav
24. herkesin aksine benim açımdan kazandığım senekinden bile iyi geçen sıanv.tabi haftaya pazar yds'nin beni bekliyor olması ayrı bir durum.ak göt kara göt orada belli olacak şeklinde düşünüyorum.
23. giren tum arkadaslara gecmis olsun diyorum gidin kacin bi yerlere kapatin telefonlari
temmuza kadar sallamayin artik hersey olur cunku garip bi sistem bu
22. (bkz: 2003 2004 oss sinav sonucu)
21. allahın belası hayallerimi suya dusuren sınav
20. geçen yılınkine oranla daha zor olduğunu duyduğum sınav. psikopat kuzenlerimden bir tanesi öss'de de çan eğrisi sistemi uygulanacağından dolayı "inşallah herkesin sınavı kötü geçmiştir!" duaları etti bütün gün. beni de zorla ortak etti kaka dualarına. nedir net aracılığıyla tanrı'dan özür diliyor, yüce affına sığınıyorum. (bkz: bir günah çıkartma ve tövbe etme mekanı olarak nedir net)
19. gelecek sene sınava gireceklere korku veren sınav ** (bkz: oss 2005)
18. matematikten full çektirmeyen sınav
17. genç nesilin hayatına yön verecek olan sınav
»
Alakalı olabilir!
- oss 2009
- oss 2008
- oss 2007
- oss 2006
- oss 2005

nedir.Net