otobuste taciz etmek
1. magandavari,utanmaz,arsız insancıkların gerçekleştirdiği genelde elle yapılan, otobüslerin tenhalaşmasını sağlayan eylem.
2. fordlamak
3. taciz etmekte sinir tanimayan insanlarin otobusun kalabaligindan faydalanmasindan kaynaklanan olay
4. dayak yeme sebebi...
5. ceksene lan elini diye cıglık atılmasıyla birlikte kendi inmese bile fordcu insanın indirilmesiyle sonuclanan igrenc olay
6. (bkz: ceksene elini kırıcan mı belimi)
(bkz: ayşe hatun önal)
(bkz: cinsel taciz)
7. benimde şahit olduğum arkadaşımın başına gelen olay..tacize uğrayan arkadaşım erkek, taciz edende erkek..izmit karamursel arası bir otobüste arkadaşımın kılsız bir bacağı ve şortu, yanında oturan tacizcisinin ise elini cebine sokup işini rahatça yapabilicek bir eşortmanı vardı ve tacizi arkadaşımın bacaklarına bakarak 2 kere masturbasyon yaparak yaptı..* * * şoka uğradığımız anlardı neyseki tarih oldu..
8. kimsenin düşünmediği kadar fazla gerçekleşen, İstanbul gibi büyük şehirlerde otobüs dışında da çok rahat bir şekilde magandalar tarafından gerçekleştirilen hadise.
(bkz: tramvayda taciz etmek)
(bkz: metroda taciz etmek)
(bkz: minibüste taciz etmek)
(bkz: istiklalde taciz etmek)
(bkz: ortalık yerde taciz etmek)
9. (bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakın)
10. (bkz: otobuste tacize ugramak)
11. (bkz: otobuste oturanin omuzuna surtunmek)
12. tam anlamıyla;
(bkz: iyi bok yedin)
(bkz: aferin)
13. özellikle kalabalık otobüslerde rastlanan,genelde dirsek teması veya bacak sürttürme şeklinde icra edilen eylem.bazı arkadaşlar vardır sırf bu iş için otobüsün ilk durağında boş yer olsa dahi oturmazlar,otobüsün sonraki duraklarda kalabalıklaşacağını bildikleri için ayakta yolculuk etmeyi tercih ederler.
Alakalı olabilir!
- otobuste tacize ugramak
- otobuste film izlemek
- otobuste transa gecmek
- otobuste kapkacci zannedilmek
- otobuste kesismek

nedir.Net