ozan guven
1. bir istanbul masalı adlı dizideki süper karizma yakışıklı zengin ve kırmızı bi ferrariye sahip zat. dizideki ismi demir ve izlemeyenlere kesinlikle perşembe günleri bikaç doz birden tavsiye edilecek dizidir ayrıca bir istanbul masalı ..** eklemek gerekir ki bu talihsiz karizma zorla sayılabilecek bi ewlilik yaptı ** acil şifalar diliyoruz..
2. herkesin çok yakışıklı bulduğu ama benim burnundan mıdır yoksa kaşlarından mıdır bir türlü yakışıklı bulamadığım, bırakın yakışıklı olmayı nerdeyse iğrenç bulduğum aktör. yakışıklı olmasa da seviyorum yani tip olarak hoşlanmasam da şahsına yönelik negatif bir düşüncem yoktur.
3. normal hayatında da(dizide de böyle oluyor) hamile bıraktığı kadınla evlenen bir istanbul masalında oynayan daha önce de ikinci baharla kızları kendine hayran bırakmış oyuncu
4. hayranlarının eşiyle metazori evlenmek zorunda kaldığına inanmak istedikleri sevimli hergele tiplemelerinde sırıtmayan oyuncu.
5. şirin adam.
6. demir karakteriyle tum kizlari kendisine asik etmeyi basaran adam
7. "çenesiyle titanic'i batırabilecek" birisi... ('bicentennial man'dan alıntıdır).
8. birkaç gün önce evlendiğini * duyduğum insan...
9. ikinci bahar'da türkan şoray'ın oğlunu oynuyordu.dizideki ismi ise ulaş'tı.şimdilerde deterjan reklamı yapmakta.
10. sebnem donmez ile birlikte berbat bir dharma and greg taklidi olan asli ile kerem adli dizide oynadigindan beri gozumden dusmus aktor kisi.
11. karizma ve sevimli sıfatlarını aynı anda hak edebilen nadir insanlardan...
12. 216. yani 215'in bir üst modeli.
13. gorada 216 rolüyle gönlümü çalmış kişilik. ondan başkası bu rolü güzel oynayamazdı, abartırlardı, içine ederlerdi. ama ozan güven resmen cuk diye oturmuş.

(bkz: cuk)
14. balalayka, ikinci bahar, kocum benim, asli ile kerem ve en sonunda da bir istanbul masali ile oyunculuk hayatina devam eden, 1975 dogumlu, evli ve bir cocuk babasi sehla adam. birde zamanında ozge ozberk ile zamaninda nisanlanmis ama evlenmelerine ramak kala terk edilmis yakisikli oyuncu.
15. türkiye'de en başarılı bulduğum aktördür.Çok iyi ali Şen taklidi yapar.
16. kendisi esasen, mimar sinan üniversitesi devlet konservatuvarı sahne sanatları bölümü modern dans anasanat dalı bölümü çıkışlıdır.. dansçı olduğu için bedenini bu kadar başarılı kullanır..
17. (bkz: ozan bilen) *
18. bir süreliğine cem yılmaz ile muhabbeti kesmesi gerektiğine inandığım oyuncu. zira birebir onun taklidini yapıyor. onun gibi konuşuyor, onun gibi davranıyor. ama olmaz ki!
(bkz: kendine gel)
Alakalı olabilir!
- ozan tugen
- ozan bilen
- ozan dogulu
- ozan
- ozanouma

nedir.Net