petrol ofisi
1. 18 şubat 1941'de ülkedeki işlenmiş petrol mamüllerinin dağıtımının yapılması amacıyla kurulmuştur. ambleminde bozkurt vardır, ağzından çıkan alev sebebiyle ejderha zannedilmiştir; ancak o alev petrol mamüllerinin alevidir. geçtiğimiz yıllarda özelleştirilip poaş olmuştur.
2. şu an 60 milyonluk akaryakıt alana lipton 6'lı bardak poşeti, 120 milyonluk akaryakıt alana lipton 6'lı bardak poşeti ve bardak hediye eden petrol istasyonu...
3. poman diye bir karakter yaratarak super bir çizgi-reklam filmi çekmiş benzinci.
4. reklamı için artık ne yapacağını şaşırmış petrol istasyonları zinciri..
5. hemen hemen tüm istasyonlarında çift yönlü uydu bulunan benzin istasyonu.
6. dogan grubuna "ölü fiyata" peşkeş çekilmiştir. yıllar önce.
7. formula1 in alt katagorisinde yarışlara katılarak ülkemizi temsil eden vatansever ve hayırsever şirketimiz. umarım bu şirketimizi formula 1'de de görme şansımız olur.
8. (bkz: po)
9. bunu yazalım da unutulmasın.
lisanssız bayilere yakıt verdiği için rekor cezaya çarptırıldı. zaten zamanında ölü fiyatına birileri tarafından çarpılmıştı.

ondan sonra başladı her şey. gazetelerden testislere bakmayan doktor haberleri eksi olmadı. kadın şeyh, kadın peygamber haberleri hortladı. üç kuruş para kazanıyorum onu vereyim bari sussunlar diyeceğim ama.
10. poman gibi akıllara zarar bir karaktere imza atan bir reklam firmasına sahip şirket. allahtan tutulmadı da devamını çekmediler.
Alakalı olabilir!
- petrol ofisi fms
- petrol mavisi
- petrol
- petro i
- petrolun bitmesi

nedir.Net