potanin perileri
1. bayan milli basketbol takimina takilan ad. "12 dev adam" gibi bir sey. yine garantinin sponsorlugunda fakat müzik pek hos degil, 12 dev adam gibi gaz degil.
2. (bkz: filenin sultanları)
3. hey ha hadi, ileri ileri gibi fevkalade iğrenç reklam müziği ile tiksindiren reklam.
4. izleyip/dinledikten sonra kustugum ilk reklami filmi olarak tarih kitabima not dustugum şey(!).
5. on iki dev adam gibi akılda kalamayacak bir jingle olan ve gercektende berbat olan reklam müzigi..
6. biz bu müzikle uluslararası yarışmalar da rezil oluruz kesin. bizim kızlar maça bir çıkıyor uh ah hadi ileri ileri. ecnebi nerden anlasın şarkı olduğunu.*
7. bir basketbol hastasını bile basketboldan soğutacak iğrençlikte, abuk ,anlamsız ve antipatik bir müzik... (artık maç arası reklamlarda dinlemekten gına geldi)
8. eğitim düzeyleri yüksek iyi kızlar bunlar..
9. biri tuttu diye ota çoka yapılan jinglelardan biri * *
10. bugün sırbistan karşısında hoş bir galibiyet almış takımdır ayrıyetten.
11. 12 dev adam ve filenin sultanları gibi iki güzel* iki ad aktarmasından* sonra sacmasapan ve özenti duran,bayan basket a milli takımına verilen yeni ad.*
12. isim güzel olmuş, müzik olmamış malesef. basketbol daha hareketli bir spor olduğundan, daha hızlı hop oturup, hop kalkılacak şarkılara ihtiyaç var. tıpkı 12 dev adam şarkısı gibi. athena bu işi çok iyi yapıyor. eurovision şarkısı tadında bir şarkı yapmış olsaydılar epey yakışırdı bu ekibe.
13. bugünkü maçta 86 - 82 yenilmiş takımdır. ama rakip toplam 21 (yirmibir) şampiyonluğu (avrupa + dünya + olimpiyatlar) olan rusyadır. çok iyi basketbol oynamaktadırlar. şahsen türkiye danimarka maçı yerine onları seyrettim netekim.

14. grupta dörtte dört yapıp 2007 avrupa şampiyonasına katılmaya hak kazanmış takım. takımın yıldızı için (bkz: nevriye yılmaz), en uzunu için (bkz: korel engin)
15. (bkz: charlie nin melekleri)
Alakalı olabilir!
- potansiyel turizm talebi
- potansiyel enerji
- potansiyel
- potansiyometre
- potansiyel verisken

nedir.Net