ren and stimpy
1. nicoledion un en kaliteli ve en igrencliklerle dolu cizgi filmi. aksam saatlerinde yayinlanmaktaydi en son.

en igrenc bolumu ise ren in stimpy yi ozleyip, kullak kirinden stimpy nin heykelini yapip sarilip optugu bolumuydu. * * *
2. bir bölümünde stimpy, osuruğunu kaybedip, her köşe başına "have you smelt this?" yazan afişler asmıştı. bazı bölümleri çok iğrenç olduğu için özellikle yemek yerken izlenmemesi tavsiye olunur.
3. john kricfalusi tarafından yaratılmıştır. bir çizgi filme göre bazen rahatsız edici ögeler bulundurmaktadır. çizimler, müzikler ilginç bir şekilde korkutabilir sizi. ama genel olarak güzel bir çizgifilmdir. aynı evde yaşayan bir kedi ile bir chihuahua cinsi köpeğin maceralarını anlatır. bir diğeri için (bkz: aynı evde yaşayan iki devlet memurunun maceraları)
4. çocukluk dönemine denk geldiğinde psikolojiyi ciddi anlamda etkileyebilir bir çizgifilmdi. ben bunları hipnotize olmuş gibi seyrederdim o zamanlar şimdiyse mizah anlayışı hakikaten garip biri olup çıktım bu sıçanımsı ren ve beyinsiz stimpy yüzünden..

favori bölümüm ren'in kirli don kolleksiyonundaki bütün kilotların salak stimpy tarafından yanlışlıkla yıkanmasıdır.
bir de stimpy , beynini kulağına soktuğu cımbızla alıp büyüteçle inceleyip geri koyar... ve evet ben bunları çok komik buluyorum.
Alakalı olabilir!
- ren nehri
- ren geyigi

nedir.Net