rocko s modern life
1. bir zamanlar türkçe olan ve kablolu yayında yer alan nickelodeon adlı kanalda yayınlanan efsaneleşmiş çizgi film, sponge bob square pantsden bile öncelkili tercihimdir kendisi, yapılan en komik çizgi filmlerden biridir, ne olduğunu haıtrlamadığım rocko ile inek arkadaşı hepher ve bazen de kaplumbağa filburt ü konu alan bir çizgi harikası
2. köpeğinin adı spunkey olan çizgi film karakteri
3. 1998 civarı, nickelodeon türkiye de yayına geçtiği andan itibaren favori çizgi film olan,talihsiz bir kangurunun gündelik hayatını anlatan çizgi dizi.
4. nickelodeon ile tanıyıp sevdiğimiz mutkala güldüren çizgi filmlerden birisidir, ne olduğunu kendisi bile bilmeyen bir hayvan olan rocko'nun "inek" arkadaşı hepher'in ailesinin bütün üyeleri kurttur ve kendisi evlatlık alındığını bilmemektedir, ayrıca kesinlikle çocuklardan çok büyüklere hitap etmektedir
5. sanıldığının aksine inek arkadaşının adı hepher değil heffer 'dır. ren & stimpy gibi büyüklere hitap eden bir çizgi filmdir.
6. rockonun modern yasamı diyede bilinen.. yayınlandıgı sıralar bır arkadasımın karikaturlerıne kahraman olan tipi barındıran cizgi dizi. ondan önce rugrats yayınlanırdı sonrada real monsters mı ne vardı..
7. kaliteli bir çizgi film idi, digiturkte 63 numarada idi bu kanal. ancak artık yoook. **
8. gelmis gecmis en mükemmel cizgi film...izlemekten asla bıkılmayacak,esprileri mükemmel olan saheser...
türkce dublaj orjinalinden bin kat daha basarılıdır....
9. zamanında nickelodeon'da verilmiş olan bir çizgifilm. garip kurbağa komşuları vardı. bir de abuk arkadaşları...
10. eğlenceli çizgi film.. pek güldürür..
11. (bkz: rocco s modern life)
(bkz: rocco siffredi)
12. nickelodeon'da bulunan bir kangurunun hayatı ile yola çıkıp da hepimizle ve başımızdan geçen veya geçmesi muhtemel olaylarla dalga geçen gerçekçi çizgi film. bi de bunun kankaları vardır bir kaplumbağa ile bir inek.
13. nickelodeon kanalının vazgçilmez çizgifilmidir. bir kanguru,inek ve kaplumbağanın hayatla mücadelesinde başlarına gelen komik olaylar anlatılmaktadır. ayrıca rocko'nun komşulaı bighead'ler de önemli yer tutmaktadır.
14. yazarlarının arasında spongebob squarepants inde yazar ve yapımcısının olduğu, joe murray isimli çılgın çizgi filmcinin yarattığı mütevazi karakterin başından geçen olayların anlatıldığı absürd komedi çizgi dizisi.
15. süper hiper aşmış çizgi film..çizgi filmde geçen pek çok öykü ciddi göndermeler içerir..hatta isminden bile anlaşılır bir şeydir..diğer nic. çizgi filmlerinden farklı olarak kahramanları ünlü olamamıştır..zaten bence yetişkinler için yapılmış bir animasyon..baş kahraman kanguru rocko çizgiroman satan bir dükkanda çalışır daha ne olsun.herkes loser şeklindedir ve başları beladan kurtulmaz..
16. bir bölümünde mr bighead* rocko nun kapısını çalar. rocko elinde masa tenisi raketiyle kapıyı açar. arka planda heffer elinde raketle görülmektedir. heffer ın önündeki masada ise bir maymun durmaktadır.
(bkz: spank the monkey)
(bkz: cavusu tokatlamak)
Alakalı olabilir!
- rockos modern life
- rock my life
- rockonun modern yasami
- rock konseri
- rock n live

nedir.Net