semsobas
1. yeni yazar adayimizdir,basarilar dileriz.
2. pek bir enteresan yazar, kafamdaki soru işaretlerinin üreme hızını ikiye katlayan yazar..
şimdi, eski yazdıklarına bakınca kendisinin aslında baya eski bir yazar olduğunu görüyoruz, lakin yaklaşık bir seneden beri yazmamış. bundan önceki yazdıkları da "hafif" denecek konularda kısa yorumlar, oldukça da seyrek.
fakat nerden icabettiyse, bugün bir anda sözlüğü entrye boğuveriyor, onu bunu bölücülükle suçluyor, başlık açamıyor, açamayınca sözlük yönetimini kürt ilan ediyor.. ergenekonlar falan sayıklıyor, üstelik ilk beş altı entry nasıl oluyorsa koca koca yazılar olmalarına rağmen bir anda sol frame'e çıkıveriyor, nasıl bir sürattir, anlamadım ki.. üstelik bu adam eskiden de bu derece, ne desem, milliyetçi miydi?* öyleydiyse niye susuyordu, veya susar susar, şimdi neden bir anda açıldı? bu davranışın bir amacı vardır mutlaka, diliyoruz provokasyon olmasın, yeni entrylerini de merakla bekliyoruz kendisinin. hali hazırdakilerine de hayretle bakıyoruz.
3. (bkz: seni çok kekeç gördüm)
4. türk cumhuriyeti'nin yılmaz varisi o büyük, yüksek ve asil türk kavminin bugünkü genç ve dinç gençlerınden biri olan bu arkadaşımızın yazdıklarını okumak buyuk bir keyıf ve onurdur.

yüce atatürk'e gelince: bakın ne diyor:

"kafasını ve vicdanını, en son ilerleme alevleriyle güneşlendirmeye karar vermiş olan, bugünün türk çocukları, biliyor ve bildirecektir ki, onlar 400 çadırlı bir aşiretten değil, 10.000'lerce yıllık özgür, uygar ve büyük bir ırktan gelen yüce anlayışlı bir ulustur. bir de şunu iyi bilmek gerektir ki, öteden beri var olan eti'lerimiz, atalarımız, bugünkü yurdumuzun ilk ve otokon sakini ve sahibi olmuşlardır. burasını binlerce yıl ömce anayurdun yerine yurt yapmışlardır. türk cumhuriyeti'nin yılmaz varisi o büyük, yüksek ve asil türk kavminin bugünkü genç ve dinç çocuklarıdır, bizi... türk'e yurtluk etmemiş bir anakara (kıta) yoktur. bütün yeryüzünde, asya, avrupa, afrika türk atalarına yurt olmuştur... türk ulusu'nun ortaya çıkışında, doğal ve tarihsel olgular olarak; siyasal varlıkta, dilde, yurtta, oy ve kökende, tarihsel yakınlıkta ve ahlak yakınlığında birlik etkili olmuştur..."

"ne mutlu türküm diyene!"
5. milliyetcilik uzerine doktora yapmış da yazar olmuş diye düşündüren yazar
6. devlet bahçeli'nin ülkü ocaklarını modernleştirme çalışmalarının sonucu olan insan. ancak yazdıklarına çok sert karşılık vermemek gerekir, zira ülkücüler yeni yeni düşünmeye başladılar, düşünmek konusunda henüz emekleme aşamasındalar, o yüzden de böyle saçmalamaları doğaldır, onlar da saçmalaya saçmalaya düzgün fikir üretmeyi becereceklerdir bir gün*.
eğer olay karı kız olayı olsaydı eminim sözlükteki en hareketli yazar olurdu. mesela çiğ köfte zirvesi düzenleyip kızları tavlamaya kalkardı kurtcuğumuz.

c c
c
7. #1073416
8. #1073463
9. (bkz: engel returns)
Alakalı olabilir!
- semsi pasa
- semsettin bas
- semsiye fobisi
- sems
- semsamer

nedir.Net