serkan celikoz
1. kargo'nun yakisikli klavyecisi.
2. bunun bir de abisi vardir: (bkz: aykut celiköz)
3. ayaklı bir orkestradır kendileri.fagot,kontrabas,keman,piyano, gitar...çalar da çalar.1.92 boya sahip olması itibariyle tırmanıp sarılınmalıdır.bbg tarık,"ölüm kapımı çalmasa da" aslıya selim öztürkle birlikte prodüktörlük yapmış,teomanın "gönülçelen" albümünde de synthesizer çalmıştır.etli taze fasülye sever,o da abisi gibi(aykut)ana kuzusu olarak ün yapmıştır!yıldızlar ellerinde ve ayrı ayrı adlı besteleri insanı alır götürür.şairin elinde ve lanetlenmiş omuzlar ise fena gaza getirir.
4. dünyanın en şirin pandası. semra diye vj/şarkıcı bi kızla evlenmek üzereymiş. bu kız dream tv de çalışıyor. serkan şu sıralar kargonun ateş ve su albümünde yeni idol olarak kızların gözüne sokulmaya çalışılmakta. gitti koray geldi serkan durumu mevcut.
vakti zamanında telefonda konuştuğum... bana hoş şeyler söylemiş olan bir insan olarak, kalbimdeki yeri çocukluğumdan beri hep farklıdır. *
5. semrayla olan ilişkisi çoktaan bitmiş adam...
6. rock n coke 2004'te yalnız gördüğüm kişi.
(#400226) doğru anlaşılan.
7. domuzcuk suratlı güzellik... *
8. saygı değer grubun sevgili elemanı.
9. kargo nun konservatuar mezunu klavyecisi.
10. iyi herif,hoş herif,müzisyen. sessiz sakin,kendini göstermeye uğraşmayan bir tip.
11. sanılanın aksine kendini göstermek, farklı kılmak için $ekilden $ekile giren, ke$ke müzisyenliğini ortaya çıkarmak için de bu kadar uğra$sa diye dü$ündüğüm, geyik ve ötesi müzik ve gece adamı. (bkz: çocuk)
12. mşşnin yazdığı şarkı sözlerini anlamaya küçük beyninin yetmediğini söylemiş olan adam.
Alakalı olabilir!
- serkan calik
- serkan civelek
- serkan tekin
- serkan eryilmaz
- serkan cagri

nedir.Net