servet cetin »
1. denizlispor dan fenerbahce ye, baska takimlar almasin diye, transfer edilmis fizigi iyi, yasli gorunen genc futbolcu.
2. fenerbahçe'ye ilk geldiği sezon fazla şans bulamasa da bu sezon iyi bir şeyler yapmaya başlayan, fakat arada önemli hatalar da yapan* çok hırslı bir futbolcu.
**
3. koşmayı dahi beceremeyen katı metobolizma
*
4. (bkz: kapı gibi adam)
5. (bkz: sinan çetin)
6. sağlam fiziği ve iyi kesiciliği ile bu sene biraz formda olmasının etkisi ile milli takımda ilk onbirde oynamaya başlayan fb li futbolcu. top tekniği çok zayıf ayrıca dengesiz bir tarzı var, bunlarda eksi yönleri
7. türkiye'de defans konusundaki en iyi ve yetenekli oyunculardan bir tanesi. yoksa niye alsın fenerbahçe. di mi?
8. futbolcu haric herseye benzeyen kişi.
9. (bkz: ağır abi)
10. macta surekli burnunu silmekten baska bir ise yaramayan futbol katili..
11. yılın her ayında nezle olan futbolcu *
12. türkiye ligi için ideal bir defans ancak karşısına owen, saviola gibi hızlı bir forver çıkınca yapabileceği hiç bir şey yok.
13. şampiyonlar ligi kuralarına tahminimce en çok üzülmüş futbolcu...* * *
14. (bkz: kazma).
15. (bkz: kürek)
16. servet: luciano bu milan'da shevchenko diye bi adam varmış.. hoca söyledi ben onu tutacam bu maçta, gördünnmü hiç buralarda...
luciano: baba 5 dakka önce geçti o beaa..
servet: hadi yaa tühh... hiç görmedim geçerken..
luciano: olsun abi ring yapıyo o, bekle bi beş dakka yine geçer.
17. kendisi rio ferdinand'ın yandan yemişi olup beni hiç mi hiç takmamış bir futbolcudur. şöyle ki efendim, kendisiyle karşılaştığımda servet abicim çok sağlam defanssın fakat çalım yapma,basit oyna demiş,servet kişisinden de eyvallah deyip elini kalbine götürme ve kafayı aynı orantıda eğme hareketi görmüştüm. gel gör ki sevgili sözlük, bu arkadaşımız maradona gibi defans önlerinde akrobatik hareket yapmaya çalışırken çokca top kaptırıyor, hatta ve hatta iyi yaptığı top kesme işini * de yapamaz konuma gelmiştir. bir de servet'in tatağı meşhurdur. her maç sağa sola atış talimi yapar.tataklarının biri havadayken diğeri ilkinin etrafından dolaşır.öyle bir insandır bu. birisi hayrına sinüzit ameliyatı ettirsin servet kardeşimizi.govu, govu, ( okunduğu gibi yazıyorum ) topla ilerliyor,karşısında servet, servet kaptı topu,fakat ; servet, yapma o hareketi orda ! hiç gereği yok, yapma serveet, yapmaa 3 oldu.. oysa herşey ne güzel başlamıştı...
18. maç sırasında burnu fabrika gibi sümük üreten ve maç sırasında her ekrana geldiğinde sümküren fenerbahceli oyuncu.
19. vaktiyle denizlispor'dayken herkesin dikkatini çekmiş ve geleceğin en iyi defanslarından olacağı iddia edilmişti. ancak sonrasında, özellikle fenerbahçe'ye geldikten sonra kendisinin bir numarasını göremedik... yazık oldu bir potansiyel yıldızımıza daha... muhtemelen daha da iflah olmaz, hele o son gs maçındaki* 3 golde de başrolde oluşu...
20. (#1075595) no lu entry de de belirttiğim gibi hala burnunu silen, tatağı ile meşhur futbolcu.
21. dünya üzerinde andrei shevchenko'yu en iyi tutabilen savunmacı. *
22. maç sırasında salgıladığı (bkz: mukus) sayesinde rakip forvetlere tuzaklar hazırlayabilen inanılmaz kötü bir futbolcu.
23. bonservisi ile birlikte sivasspor'a hediye edilmiş.kendisi denizlisporda oynarken çok ümit verici genç bir defans oyuncusuydu çağdaş ile birlikte denzili'de çok başarılı oldular ama çağdaş da servet de istanbul'da tutunamadılar bu transfere fenerbahçelilerin sevindiklerini düşünüyorum ama milli takımımız için hiç iyi olmadı yazık oldu başarılar servet.
24. sonunda fenerbahçe bu adamdan kurtulmuştur 100 yıl transferi budur hatta şampiyon olmuş bile sayılırız.mukus leo artık çimleri öldüremiyecek.
25. artık sivasspor'un küme düşmesi için ter dökecek. *
»
Alakalı olabilir!
- servetcilik
- servet
- serviette
- servet i funun
- servet avcisi

nedir.Net