sevdigiyle cinsel iliskiden korkan erkek
1. genelde sevgilisiyle evlenmeden önce cinsel ilişkiye girmeyeceğini cümle aleme beyan eden ama aslında takdir edilmemekten ya da yeteri kadar iyi olamayacağından korkan erkek.
2. delikanlimizin sevdigi bakiredir efendim.. ve hem sevdiceginden hem de cevresinden ileride olusabilecek bir ayrilik aninda tepki almak istememektedir.. ya da sevdigini pek de sevmiyordur.. olamaz mi efendim?
3. korkulan kabus şudur:

(diyalog sevişme sırasında geçer.. erkek bir anda durur ve...)
- allahım! mualla ben ne yaptım?!!..
- aşkım, ne oldu??!!
- olamaz mualla, nasıl yaparım bunu ben!
- ferit ne oldu bitanem??
- ya eşşeğim ben ya!.. nasıl yaptım böle bir şeyi!!!
- ya naptın, ne oldu anlamadım ki ferit..
- seviyorum seni ben.. nasıl yaptım bunu, nasıl nasıl!..
- allah allaaah.. bitanem saçmalamasana, ne oldu diyorum, ne yaptın?!
- daha ne olsun sevgilim.. ah olamaz ya olamaz.. nasıl yaparım bunu.. seni seviyorum mualla.. insan hiç sevdiğini s.ker mi????
4. mekan : bir sahil kenarı
erkek : ne güzel değilmi deniz hödö hödö höööööööyyyy *
kız : ** ya xxxx iyi diyosun hoş diyosun da ben sana bişey sorucam ?
erkek : sor canım
kız : ya insan insani siker mi?
erkek : efendim hayatım ?
kız : yau bırak sevdiğini insanı , insan insanı sikermi yau ? *
adam neye uğradığını şaşırır ve herşey o anda biter *
adama neler olduğu bilinmemekte ama sanırım sevdigiyle cinsel iliskiden korkan erkeklerden biri olarak hayatına devam ediyordur , kız da bunları bize anlatmış olup , her hatırladığımızda gülmemizi sağlamıştır . saygılar kendisine burdan.
tam tersi bir olay için bakınız (bkz: bakire/borris)
5. sevgili bakire ise, ve erkek bakire bayanlar konusunda deneyimsiz ise normal karsilanabilecek hadise. veya sevgiliyi bir sekilde incitebileceginden delicesine korkan, sevgiliyi hastalik boyutunda seven erkek de olabilir pek ala.
6. sevgilisi buna razıysa ne diye korkar.. hem böyle erkek kaldı mı ki?
7. (bkz: erken boşalma)
8. (bkz: yok boyle bir sey)
9. (bkz: aidsli sevgili)
10. büyükşehir çocukları bilmeyebilirler belki, ama anadoluda, özellikle de küçük yerleşim yerlerinde yetişen erkeklerde bilinçli ya da bilinçsiz, hafif ya da şiddetli ama sık yaşanan bir durumdur. fazla göze çarpmamasının nedeni duyulan korkunun nedeniyle aynıdır: başarısızlık...

sosyal rollerin sınırlarının çok daha net çizildiği, kadınlığın ve erkekliğin neredeyse ritüel halinde icra edilen görevlerinin olduğu ve erkeğin de başarılı olanının sahip olması gerekenin "doğurtabilme" yeteneği olduğu bir çevrede(kadının cinsel rolünün zevk almayı kapsamadığını da eklersek) böyle bir başarısızlık korkusunun yaşanması ilk bakışta garip gelecektir. ne de olsa her şey kapalı kapıların ardında olup bitmektedir. fakat, konu erkeklerin birbirine "başarı" öykülerini anlatmalarıyla kıyaslamaya açık hale gelir. başka kimse bilmese de, erkeğin kendi başarısızlığı ile kıyaslama yoluyla yüz yüze kalması, kahvede, sokakta, şurda burda, içki masasında erkeklerin kabarma aracı olan "kadını memnun edebilen erkek" olma özelliğine sahip olamaması demektir...

bunun dışında erkeğin penisinde, ya da çükünde diyelim, kendisini rahatsız edici bir şekil bozukluğu ya da yara olabilir. çükün boyutu ile ilgili kompleks de bu korkuyu doğuran bir etmen olabilir. kimi durumda da aşmak yerine bastırılmaya çalışılan bu korku, erkekte sinirlilik ve karşı cinse karşı şiddet olarak su yüzüne çıkabilmektedir...
11. (bkz: insan insani siker mi hic)
12. erkeğin sevdiği şeyin ne olduguna da baglıdır.örneğin en sevdiği ayakkabısıyla cinsel ilişkiye girmekten korkan erkek,son derece normaldir,haklıdır korkmakta o hale gelmekten..
13. normaldir korkması. zira dünya evine girmeden böyle boyundan büyük bir işe kalkışmak hem zararlı, hem de günah olacaktır.
14. olayın dini boyutu var ise erkek seviglisiyle cinsel ilişkiye girmekten korkmamaktadır. herhangi bir şekilde cinsel ilişkiden uzak durmaktadır. yalnız olayın bir de bireysel boyutu vardır ki erkek birşeyleri beklemektedir. * * bunlar olmasa bile insanların her önüne geldiği ile yattığı bir zamanda sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmekten korkan erkek çok kötü bir erkek değildir. bir de olayın toplumsal boyutu vardır; eğer kızın izbandut gibi bir abisi varsa erkek ister sitemez korkar. *
15. sevilen kızın sevildiğinden haberi yoksa, daha da kötüsü seven erkeği sevmiyorsa, hatta başkasını seviyorsa, olay tecavüze gireceği için erkeğin korkması gayet normaldir. buradaki korku durumu kanundan kaynaklanır.
16. (bkz: sevgiliyi seks yapamayacak kadar cok sevmek)
17. (bkz: ben senin bildiğin erkeklerden değilim)
Alakalı olabilir!
- sevdigi kizla cinsel iliskiye giremeyen erkek
- sevdicege celenk vermek
- sevdigiyle yatmayan erkek
- sevdigi erkek icin kadin olan erkek
- sevdicegin eline vermek

nedir.Net