shevchenko nun servet ile anilarini tazelemesi
6. bir futbolcu için futbolu biraktirmayi gerekecek bir durum olmasi gerek türkü bar açip hayatina devam etmelidir bence.
5. etrafa sümüğünü balgamını saçan, rakibine tekme tokat bodoslama dalmaktan öte bir yeteneği olmayan servet' in isminin shevchenko ile aynı cümlede kullanılması bile büyük nimettir kendisi için.
4. anilar unutulunca tazelenir. shevchenko bir an olsun fener defansindan uzaklasamadigi icin ortada unutulacak bir sey de yoktur. *
ayrica;#990834
3. urashima hocam terbiyesinden eklememiş ama ben eklemek isteyerekten,
"bu eski oturduğumuz ev, bu okul binam, bu 'andrey tatiana'yı seviyor' yazdığım ağaç kütüğü, bu ilk kazandığım misket,bu da türkiyeden getirdiğim servet has türk odunur"
-merba yenge!
2. transferdi falandı derken bok gibi para sahibi olan shevchenko'nun parasal imkanlarını kullanarak hatırası olan nesneleri bir araya toplayıp hatıralarını tazelemesi durumu.

"bu eski oturduğumuz ev, bu okul binam, bu 'andrey tatiana'yı seviyor' yazdığım ağaç kütüğü, bu ilk kazandığım misket....*"
1. türkiye de oynanan 3-0 lık türkiye - ukrayna maçında servetin belini kırıp da dalgasını geçen sheva servetle ikinci karşılaşması olan 23 kasım 2005 fenerbahçe milan maçında da serveti arkasından 30 metre koşturup golünü atmıştır ve anılarını tazelemiştir.ayrıca servetin maç bitiminde nedir lan benim bu shevchenko dan çektiğim diyerek isyan etmesi bekleniyor.*

(bkz: kakanın sakatlanıp ümit özatla anılarını tazeleyememesi)
Alakalı olabilir!
- shevchenko
- shevechron
- shevek
- sheva

nedir.Net