sinema com
1. türkiye'deki en geniş film veritabanına sahip olan bir kaç siteden birisidir. vizyondaki filmlerin gösterimde olduğu illeri ve bu filmlerin seanslarını öğrenmek için ilk olarak başvurulması gereken siteler arasında yer alır. filmler hakkında site ziyaretçileri de yorum yapabilmektedir.

http://www.sinema.com
2. her an, penguen'de emrah ablak'ın yazdığı vatandaşa sorduk bölümündeki yorumlara benzer bir yorumla karşılaşabileceğiniz bir sitedir.

örnek:

film: layer cake

"bu filme geçen sene americada washingtinda giddim bu filme yıldız verenın aklını seveyım ayrıca verdiğim paralar yüzünden aylardır vicdan azabı çekiyorum çok pişmanım ammavelakin ki parayı ben vermedim yanımdaki saf arkadaşa ödettim ama inanınki çoçuğa bile açıdım ayrıca sinama vcd de izlenir korsana destek... sonuç olarak verdiğim parayamı yanayım daha doğrusu vermediğim ama intikamım acı oldu al sana yorum" *

http://www.sinema.com/film_yorumlar.aspx?FilmID=5669&page=2 *
3. türkiye'nin en yavaş serverlarından birine sahip sinema sitesidir. ziyaretçi yorumları kabus gibidir. önce gülmeye başlarsınız sonra yurdumun acı gerçeği yavaş yavaş oturur yüreğinize.
4. eski filmlere de yer veren sinema sitesi
5. daha iyisi için; (bkz: beyazperde com)
6. beyazperde de ondan cok asagı kalmasa da sinema.com daha cok metedilir.
Alakalı olabilir!
- sinematurk com
- sinemalife com
- sinemm
- sinema
- sinecod

nedir.Net