sms ile seni seviyorum demek
14. s eni
m anyakça
s eviyom
13. yok devenin hörgücü olmadı biraz da kasım patı ekleyip, arkasından ha de be gülüm seni kim tutar olmazsa bu iksir tutar yapı taşı bozukluğuyla ,gözlerde bir heyecan yanaklarda al bir tebessüm cinlik uyanır ve ince bele kemer kuşanıp ya destur dendikten sonra, gönder tuşuna abanılıp he belime kuvvet diyerekten beklenir.
(bkz: karlarin uzerine iseyerek seni seviyorum yazmak)


12. teklonojik çağın getirilerindendir...
11. gözlerinin içine bakılarak söylenmişi tercih edilse de, o olmadagı durumlarda* durumu idare edebilecek şey;
tabi tamamen söylenmiş için söylenmiş, ruhsuz, hissedilmeden söylenmiş* da olabilir bu özel iki kelime, ondan çok da sevinidirik olunmamalıdır.
10. sevgiliyle mutfakta telefonda konuşurken tabak çanağa bakarak seni seviyorum demek ne kadar güzel duygular uyandırırsa bu da onun gibi birşey
9. el sürçmesiyle yazılan ve büyük sorumluluklar getiren cümle
8. yollanması akabininde güzel bir uyku ve gülümser yüzde bir sabah güzelliği yaratacak durumdur.
7. ilk kez söyleniyorsa utangaçların yaptığı söylenebilir amma velakin daha sonra sevgili olunmuşsa utanan utanmayan herkes mutlaka sms ile sevdiğini belirtir, eğer ki telefon faturasından çekinmiyorsanız arayıp da binlerce kez de söylersiniz, utancak ne var, sevdiğinize sms'le, mail'le, mektup'la, ağzınızla, gözünüzle sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin efendim**.
6. bazen gecenin köründe sevgili akla gelir ve ne kadar çok sevdiğiniz aklınıza gelir. o saatte uyandırmaya kıyamazsınız, bari mesaj çekeyim sabahleyin görür diye düşünürsünüz ve mesaj atarsınız.
5. kişinin sevgilisi şehir veya ülke dışındaysa ve telefonlar kesikse yapılabilecek bir eylemdir.
4. genellikle iş güç esnasında durup dururken telefona gelen mezkur cumley iceren ileti anlık bir tebessumle karşılanır. hatta cogu kez gulumsemenize engel olamazsınız. sadece asosyal, guvensiz tiplerin eseri nitelendirmesi hatadır, kınanmalıdır. hatta tarafımca kınanmıştır.
3. hissedemenin verdiği sızıyı taşısa da karşıdakine ani bir şok etkisi yapabilir...
2. sevgili olanların bolca yaptığı eylem.
1. karşılıklı konuşamayanların yardımcısı
Alakalı olabilir!
- sms ile sevismek
- sms ile isten atilmak
- sms ile cikma teklifi ve reddedilmek
- sms ile asilmak
- sms gondermek

nedir.Net