star tv
1. türkiyenin ilk özel televizyonu..
2. bir uzan kurulusu.
3. türkiye'nin ilk özel televizyon kanali.sahibi cem uzan'dir.su aralar rtuk'e olan borclarindan dolayi kapatilmasi gündemde
4. türkiye'nin ilk özel ve kamulaştırılan televizyonu.
5. (bkz: otostopcu)
(bkz: freddynin kabuslari)
6. (bkz: interstar)
7. türkiye'de televizyonda da kazıklamanın oldugunu gosteren bir cem uzan kuruluşu....
8. (bkz: magic box)
(bkz: star 1)
9. (bkz: devlet dairesi)
10. çalışanlarının devlet memuru olduğu kanal..
11. ana haber bultenıni kenan ışık'ın sunduğu tv kanalı.**
12. ibrahim tatlıses adlı kişiliğin her hafta kendi problemlerini 70 milyonun önünde tartıştığı kanal. bu adam her hafta birisiyle tartışmakta yok mahmut tuncer yok asena yok oğuz yılmaz sorarım sana ey tmsf biz senin yüzünden bu sacmalığa katlanmak zorundamıyız.
13. tek artısı yıllardır şampiyonlar ligi maçlarını vermek olan televizyon kanalı..
14. (bkz: cem uzan)
15. star tv ışıl tv nin

tasarruf mevduatı sigorta fonu'nun satışa çıkardığı star medya grubu şirketlerinden star tv ihalesinde en yüksek telifi 306 milyon 500 bin dolarla işıl tv doğan medya grubu verdi.

muhammen bedeli 155 milyon dolar olarak belirlenen star tv ihalesine, ciner tv ve radyo, cgs tv ve radyo yayıncılığı (kanada-global ortaklığı), işıl televizyon yay. (doğan grubu), atlantik basın yayın (nurol-torunlar) katıldı. ihaleyi işıl tv fiyatı 306 milyon 500 bin dolar ile kazandı.

16. aydın doğan bu yolla türkiye'deki gündemi belirleme gücüne güç kattı. artık iktidar yaltakçılığı da tavana vurur beyfendinin.
17. artık iyice aydın doğan olan bir bünyeye hizmet verecek kanal, şampiyonlar ligi hariç bakılmaması gereken tv.
18. haberler ancak bu kadar spekülatif bir mizansene sığdırılabilinir dedirten tv.izlendikçe küfür yiyen haber bültenine sahiptir. **
19. tekrar ede ede tükenmeyen dizileri, sinema filmlerini, magazin programlarını aşıp aynı haberleri günlerce yayınlamaktan bıkmayan yayın kanalı. tahminimce hedef kitleleri balık beyinli insanlar.
20. habercilik ve etik anlayışını skip atmış televizyon kanalı. barış akarsu'nun ölüm haberini magazin programı içinde veren ve ara ara bostan korkuluğu niyetine diktiği dangalak spikerinin "şimdi diğer magazin haberleriyle devam ediyoruz" şeklindeki patavatsızlıklarıyla kalmayıp bodruma canlı bağlantı yaptığı anda diğer korkuluğu devreye sokup "reklamlardan sonra bilgi vereceğiz" diyerek sinirlerimi hoplatmış insanımsıların kanalı. insanlığınız olmadığını biliyorduk da ya insafınız?
21. baris akarsu'yu artık rahat bırakması gereken kanal. yeter. kaç gece haber bülteninde tek bir ölüm haberi verdiniz tamam, ama magazin programlarında bu kadar da cılkı cıkarılmaz ki bir ölümün, yeter baska seylerle rayting kazanın. bu kadar ahlaksız olmamalı.
22. alt yazılarında bol bol yazım hatası yapan, programları uygunsuz yerinde kesip reklamları yayınlatan elemanlara sahip televizyon kanalı. bugünlerde kalitesinde gözle görülür bir düşüş var.

bu sezonki sloganı : "star altın yılında!"
23. an itibariyle ertem şener ve ilker yasin ikilisini aynı anda kadraja sokup konuşturmak suretiyle insanın sinirlerini zıplatan tv kanalı. neyse ki halit kıvanc'ı konuşturmayı akıl ettiler. idam mahkumunun son arzusu gibi, ertem şener maç anlatmadan önce halit kıvanç'ı dinliyoruz, gözlerimiz kapalı.
Alakalı olabilir!
- startv
- start
- starve
- star
- starter

nedir.Net