takim calismasi
1. katılımcılıkla sonuca ulaşmayı hedefleyen gereksiz bir metoddur. herkes bir at resmi çizmek için yola çıkar, sonuçta ortaya deve resmi çıkar.
2. takım, göreceli olarak kısa mesafeli bir dizi özgül amaç ve hedefin yerine getirilmesi için oluşturulan, ortak çıkarlar, değerler ve tarih etrafında biçimlenen görece küçük bir insan grubudur.

dolayısıyla takım, işletmenin stratejik niyetini gerçekleştirmek amacıyla kendini motive ederek, bilginin performansını sağlayarak ortak iş başarıları elde etmeye çalışan iki veya daha fazla insanın oluşturduğu faaliyet birimidir.

3. şimdilerde çırak adlı yarışma programıyla daha da çok karşımıza çıkacak yöntem. * *
4. zor bir işi başarmak için her zaman gerekli olan bir çalışma biçimi olsa gerek. mesela en basit örnek olarak futbolu ele alalım, futbolda tek bir oyuncunun takımına maçı kazandırması söz konusu olamaz. diğer oyuncular yedek kulübesine otursun ve oyuncu tek başına top koştursun? e doğal olarak bir adam geçer iki adam geçer ama üçüncüde takılıverir, etkisiz kalır. top onlara geçtiği vakit de dansoz gibi oynamaya başlar ve bir şeylerin eksik olduğunu farkeder..
kısacası bazı zamanlarda gereksiz gibi görünse de takım çalışmasıyla halledilemeyecek çok az şey vardır. takım çalışması gerçekten önemli ve yararlı bir hadisedir bu bakımdan.. tabi takıma sen ve bir kaç tane daha kendinden gereklidir.. takımını seçmek çok önemlidir aksi durumlarda:#668903
örneğindeki gibi bir sonuç ortaya çıkabilir..
5. orgy
6. çinden: "n kişi birlikte birşey yapacaksa ne kadar sürede biteceğini bulmak için gruptaki en yavaş adamın o işi tek başına yapabilme süresini alın, n'ye bölün."
7. organıze olalım beyler.
8. (bkz: grup seks)
9. (bkz: takım çantası)
Alakalı olabilir!
- takimlarin calismamasi
- takim cantasi
- takilmama hissi
- takim aski
- takimsal pisleme

nedir.Net