winning eleven »
1. yeni bir japon harikası olmasının yanında fifa 2003le boy ölçüşmesi zor gibi gözükmektedir
2. japonlarin futbola doyuran playstation oyunu. zamaninda sensible soccerla alinan zevki yeniden yasatir. grafik acisindan fifa kadar muhtesem olmasada; oynanabirlik olayini asmistir. arkadasinizla karsilikli sikilmadan saatlerce oynayip, nasil attim hede hodo golu diye ustunede birsuru geyik cevirebilirsiniz.
3. mukemmel bir oyun. su ana kadar oynadigim en iyi spor oyunu. daha bugun beni 5 saat* her turlu isten alikoyan, sol basparmagimin su toplamasina ragmen birakamadigim playstation harikasi.
yeni baslayacaklara bir oneri: shevchenko oyundaki en iyi oyuncudur; bu yuzden ilk maclarinizi milanla yaparsaniz, kolayca gol atabilirsiniz.
4. oyuna o kadar dalarsınız ki altınızdan sandalyeyi çektiklerinin farkına ayaklarınızı havada gördüğünüzde varırsınız. kesinlikle abartmıyorum.*
5. gerçekçiliği ve oynanabilirliği bir araya getiren, saatlerce başından kalkılamayan futbol oyunu.
6. 11 saat durmadan oynamama rağmen sıkılmadığım nadir oyunlardan biri.
7. "bundan iyisini yapabilen varsa beri gelsin" deyilmesine bile gerek gorulmeyen, ozellikle sonuncu versiyonu olan winning eleven 7 (diger adiyla pro evolution soccer 3) ile "adamlar asmis" (bkz: adamlar asmis) dedirten oyun.
8. hollandalı zenden'in sergen diye telafuz edildiği süper futbol oyunu.
9. konami'nin yapmış olması oyunu oynamayanlara bile kusursuzluğunu anlatmaya yeter
10. winningi ilk 4 sene once oynamistim.. demekki fifa oynamayali 4 sene olmus. kiyaslamasi bile sacma. daha winning oynayip da fifaya geri doneni gormedim
11. maç esnasında ve menüde takılma problemi yaşayan xp kullanıcılarının exe'ye sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluk seçeneğini windows98/windows me yapmaları halinde sorunsuz ve uykusuz saatler geçirmeye devam edecekleri oyun.
12. ps2 nin vazgeçilmezi şahane bir oyun.
13. kazanan 11
14. fifayı gercekcilik bakımından alt etmis ps oyunu. ps2 deki görüntü bakımından gelisti ama bazı seyler ilkinde daha iyiydi mesela duvar pası.
15. bağımlılık yapan, müthiş zevkli, her kadıköye gidildiğinde 1-2 saatin ayrılması artık farz olmuş oyun. ayrıca şansa goller deyince ilk akıllara gelen isim olmam beni bir şekilde gururlandırır*..
16. kuzenimle 14:00 gibi oynamaya başladığımız ve sabah 7:00 gibi bıraktığımız sol başparmağımın artık sol başparmak olmaktan çıkmasına sebep dünyanın en ama en iyi futbol oyunudur.bütün kuzenlerle toplanıp şampiyonlar ligi a gurubunu oluşturduğumuz (4 takım,4kuzen)12 puanla lider olduğum günler hazirandan sonra geri gelecektir.gelmelidir.
(bkz: şuto)
(bkz: kooreva kimeta hoşkatta)
17. artık daha çok ıss adı ile anılmaktadır. hakikaten de mükemmel bir oyundur. * *
18. oyuncuların istikrarsızlığı gerçekten çok doğrudur.
birde fifa iyidir hoştur düşüncesinde olanlar için:

fifada sol ayaklı adam sağ ayağıyla çok rahat ve de çok iyi ortalar yaparken winning eleven'da aynı kişiler topu çoğu zaman dağlara taşlara atmaktadır...
19. playstation üzerinde rakipsiz bir futbol oyunudur. pcye uyarlanan emüle sürümünde fifaya karşı çok eksik kalmıştır
20. halk arasında diger bir adı da "gördünmü" dür.(bir versiyonunda gördünmü şarkısı caldıgından dolayı) *
21. yapılan bir patch ile her golden sonra gördünmüeee gördünmüeee havaları atmayı gördünmüeee diye müzik çalar.rekabet ortamı için hiç de hoş değil,insanın ciddiyeti kaçıyor.
22. fifa egemenliğine son veren..oha böyle de gol olur mu arkadaş?? dedirten..japon spiker'den dinlerken de bir o kadar
cildirtan..futbolcuların isminin komik şekilde yayınlandığı..sevdiğimiz, sayesinde çok yere geç kaldığımız, oynamazsam olmaz tarzı süper bir oyun..
23. winning eleven hastası bazı meşhur isimler:
ali cansun mahmut hanefi erdogdu murat kosova gizem özdilli* ümit karan tümer metin roland koch recai kutan
24. japonca,ingilizce,türkçe karışımı bir dil kullanan spikerin anlatımıda ayrı bir hava katmaktadır maça.
(bkz: atamadı sınayde) (bkz: ofsaydo) (bkz: otto garıya)
25. kanaatimce fifadan daha guzel playstation oyunu. emulatorler vasitasiyle pc de oynatilabilir fakat istenilen kalite olmasi beklenmesin.
»
Alakalı olabilir!
- winning eleven 9
- winning eleven 8
- winning eleven 10
- winning eleven da formation
- winning

nedir.Net