yapi kredi yayinlari
1. iyi ve kusursuz baskılarla yayın dünyamıza kalite getiren, klasik metinlerde üstlendiği görevi muhteşem bir şekilde yerine getiren ancak çağdaş yerli edebiyatta dost-ahbap ilişkilerinin çağdaş yabancı edebiyatta ise saçma sapan zevklerin seçimlerde egemen olduğu, aynı çapta sermaye desteği olmayan yayınevlerininin üzerine basarak yükselen ve enis batur'un ayrılmasıyla neler olacağı merak edilen yayınevi.
2. türkiye'deki en iyi yayınevlerinden biridir. hem eski klasikleri (türk edebiyatı ve uluslararası olmak üzere) derler ve basarlar, hem yeni ve çok başarılı yazarları bünyelerinde barındırırlar. yky'nin kalbi şüphesiz enis batur'dur. yerini cem akaş'a devretmesi olasıdır.
3. nazım hikmet'in saygısız oğlu sayesinde komünist şairin telif hakkını almış olan tekel. komünist bir şairin şiirlerinin bir medya tekelinin insafına kalması üzücü bir çelişkidir.
4. (bkz: aylak adam)
(bkz: anayurt oteli)
5. eski eserleri yeniden basan, yeni ve çağdaş yazarların önünü açan, bir çok farklı konuda ve türde eserleriyle gerçekten çok takdir ettiğim yayınevi...
6. http://www.ykykultur.com.tr
7. yapı kredi yayınları yalnızca işine geldiğini yayınlıyor ve nazım hikmet'in şiirlerini sansürlüyor.. böyle bişey kabul edilemez..
8. (bkz: yapi kredi kultur yayinlari)
9. çevirileriyle, yayın politikasıyla ve bünyesinde bulunan yazarlarıyla mükemmeldii ve tercih sebebidir..**
10. yaşar kemal' in tüm kitaplarınını basmış, saygın ve çok büyük bir yayıncı kuruluş..
11. harry potter serisini türkçemize kazandırmış yayınevi.
12. hiç bir uyarı olmaksınız sitemizi (bkz: sihir baslasin) kapattırmış olması nedeniyle nefret etmeye başladığım kurum.
Alakalı olabilir!
- yapi kredi kultur yayinlari
- yapi kredi plaza
- yapi elemanlari
- yapi kredi emeklilik
- yapi kredi

nedir.Net